Budynek C na osiedlu Reduta Kraków (Dom-Bud) a oddanie do użytkowania

Forum mieszkańców inwestycji Reduta od Dom-Bud Kraków. Zapraszamy do dyskusji o nowych budynkach, wyrażania tego, jakie są o nich opinie i załatwiania spraw sąsiedzkich.
Carlos
Posty: 3
Rejestracja: 23 wrz 2017, 21:07

Budynek C na osiedlu Reduta Kraków (Dom-Bud) a oddanie do użytkowania

Postautor: Carlos » 23 wrz 2017, 22:16

Hej wszystkim, jestem już bardzo bliski zakupu mieszkania w budynku C jednak mam parę pytań dotyczących mieszkań w budynku C:

1. Czy w mieszkaniach zamontowane będą kaloryfery? W prospekcie nie widnieje taka informacja
2. Termin zakonczenia prac planowany jest wedlug prospektu na 30 czerwca 2018, kiedy mozna sie spodziewac pozwolenia do uzytkowania?

Z góry dziękuje wam za odpowiedzi! :)


terens
Posty: 30
Rejestracja: 02 cze 2016, 1:31

Re: Budynek C na osiedlu Reduta Kraków (Dom-Bud) a oddanie do użytkowania

Postautor: terens » 25 wrz 2017, 9:53

O ile się orientuję, to jeśli chodzi o to, czy deweloper daje grzejniki w mieszkaniu, to obecnie jest to raczej standardem i każdy je daje. Choćby po to, żeby ludzie nie instalowali kaloryferów z nieodpowiednio dobraną mocą cieplną :) Ale pewnie szczegółów dowiesz się u dewelopera Dom-Bud.

A jeśli chodzi o termin zakończenia prac, a np. terminy odbiorów nowych mieszkań od dewelopera, to wszelkie pozwolenia, kontrole i legalizacje (nadzór budowlany, straż pożarna itp.), to mogą być nawet 2-3 miesiące. Generalnie warto odnosić się do terminów, które firma zawarła w umowie :) A jakie są w przypadku tego budynku :?:Wróć do „Inwestycja Reduta Kraków od Dom-Bud - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości