[Bud. H i I] - budowa nowych bloków / zdjęcia / opinie - Reduta od Dom-Bud

Forum mieszkańców inwestycji Reduta od Dom-Bud Kraków. Zapraszamy do dyskusji o nowych budynkach, wyrażania tego, jakie są o nich opinie i załatwiania spraw sąsiedzkich.
kasik
Posty: 116
Rejestracja: 01 sie 2018, 15:57

Re: [Bud. H i I] - budowa nowych bloków / zdjęcia / opinie - Reduta od Dom-Bud

Postautor: kasik » 11 lis 2019, 13:18

terens pisze:
kasik pisze:Czy orientujecie się może z czego wynika niższa cena lokali w budynku H tych o powierzchni 69 m?

Zazwyczaj w większych mieszkaniach cena m2 jest nieco niższa, niż w mniejszych.
+

Sama wydedukowałam:

-położenie względem sąsiadów- sypialnia obok salonu sąsiada a druga obok łazienki.
-sąsiedztwo klatki schodowej
-7 mieszkań na jednym poziomie
-sąsiedztwo kawalerek
-jeden z balkonów wspólny z sąsiadem

Zdecydowany plus to salon z aneksem chyba najbardziej ustawny i największy ze wszystkich mieszkań w tym etapie.
Położenie względem stron świata =słońce zawsze w domu

Zdecydowanie pod względem położenia względem innych lokali najlepsze było ostatnie piętro, gdzie mieszkań jest mniej a na miejscu niektórych są przestronne tarasy.
Ciekawa jestem w jakiej one były cenie.


smok wawelski
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:19

Re: [Bud. H i I] - budowa nowych bloków / zdjęcia / opinie - Reduta od Dom-Bud

Postautor: smok wawelski » 16 sty 2020, 10:29

kasik pisze:Oddanie H oraz I na maj 2021.
Ja niestety się spóźniłam.
Bardzo czekałam na ten etap zwłaszcza budynek I i niestety wszystko co mnie interesowało zostało zarezerwowane.

W dniu umieszczenia inwestycji na stronie kontaktowałam się z biurem i pani poinformowała mnie że na większość tych mieszkań są juz podpisane rezerwacje.


A jakiego mieszkania Pani szuka?

terens
Posty: 117
Rejestracja: 02 cze 2016, 1:31

Re: [Bud. H i I] - budowa nowych bloków / zdjęcia / opinie - Reduta od Dom-Bud

Postautor: terens » 06 lip 2020, 0:14

A gdyby ktoś chciał zobaczyć, jak idzie budowa kolejnych etapów inwestycji Reduta dewelopera Dom-Bud w Krakowie, to poniżej linka zdjęć przedstawiających stan zaawansowania prowadzonych prac.

Obrazek

Widać, że kolejny budynek w stanie surowym otwartym jest już niemal gotowy, zdjęcia mają kilka dni, więc może już zaczęły pojawiać się w nim okna.

Obrazek

A tu kolejny etap, który wychodzi ponad poziom zero. Trzeba przyznać, że Dom-Bud ma tu niezłe tempo prowadzenia prac. Macie jakieś swoje zdjęcia i wrzucicie na forum?


terens
Posty: 117
Rejestracja: 02 cze 2016, 1:31

Re: [Bud. H i I] - budowa nowych bloków / zdjęcia / opinie - Reduta od Dom-Bud

Postautor: terens » 16 gru 2020, 23:50

Może ktoś chciałby zobaczyć kilka zdjęć z budowy, jeden z tych bloków już prawie gotowy.

Obrazek

Trochę mało miejsca pomiędzy nimi, ale na szczęście nie są zbyt wysokie.

Obrazek

Te narożne balkony wyglądają na całkiem spore, no i trochę inną formę mają, niż do tej pory robione na osiedlu Reduta przez dewelopera Dom-Bud.

Obrazek

No i z części mieszkań będzie widok na Park Reduta, który został niedawno otwarty.

Obrazek

Jest może ktoś, kto kupił tam nowe mieszkanie i powie coś o tym, kiedy mają być przekazywane mieszkańcom?

terens
Posty: 117
Rejestracja: 02 cze 2016, 1:31

Re: [Bud. H i I] - budowa nowych bloków / zdjęcia / opinie - Reduta od Dom-Bud

Postautor: terens » 29 lip 2021, 23:31

Zdjęcie osiedla Reduta od Dom-Bud od strony parku, są mocno kolorowe te balkony, ale ten deweloper słynie z takich wykończeń "szalonych".

Obrazek

Niemniej przy budynkach są spore balkony, część mieszkańców będzie miała widok na Park Reduta, a wszyscy będą mieli do niego blisko, więc to też plus.

Obrazek

A może jeszcze kiedyś w okolicy pojawi się linia tramwajowa w stronę Mistrzejowic.



Wróć do „Inwestycja Reduta Kraków od Dom-Bud - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość