Dzień dobry Mieszkańcom bloku JI - inwestycja Reduta Kraków od Dom-Bud

Forum mieszkańców inwestycji Reduta od Dom-Bud Kraków. Zapraszamy do dyskusji o nowych budynkach, wyrażania tego, jakie są o nich opinie i załatwiania spraw sąsiedzkich.
48507310057
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2020, 17:57

Dzień dobry Mieszkańcom bloku JI - inwestycja Reduta Kraków od Dom-Bud

Postautor: 48507310057 » 28 sty 2020, 18:05

Witam przyszłych Sąsiadów bloku JI. Czy znacie już termin oddania do użytku naszych mieszkań?Wiem, że przewidywany jest marzec, ale mam zamówioną ekipę i chciałabym rozpocząć jak najszybciej urządzanie mieszkania.Czy bierzecie ekipę do odbioru?A może liczycie na uczciwość dewelopera?Proszę o podpowiedź.Pozdrawiam.


Michał87
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2020, 12:57

Re: Dzień dobry Mieszkańcom bloku JI - inwestycja Reduta Kraków od Dom-Bud

Postautor: Michał87 » 14 lut 2020, 13:07

48507310057 pisze:Witam przyszłych Sąsiadów bloku JI. Czy znacie już termin oddania do użytku naszych mieszkań?Wiem, że przewidywany jest marzec, ale mam zamówioną ekipę i chciałabym rozpocząć jak najszybciej urządzanie mieszkania.Czy bierzecie ekipę do odbioru?A może liczycie na uczciwość dewelopera?Proszę o podpowiedź.Pozdrawiam.

Pani z budowy mówi żeby nastawic na kilka tygodni opóźnienia niby przez Tauron. Bez prądu to raczej żadna ekipa nic nie zrobi niestety. Brak słów. Wez ekipę na odbiór.

ZojkA
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2020, 21:47

Re: Dzień dobry Mieszkańcom bloku JI - inwestycja Reduta Kraków od Dom-Bud

Postautor: ZojkA » 17 mar 2020, 22:10

Witam przyszłych sąsiadów JI a tak na prawdę to Reduta 40C :) Blok przed "naszym"(bliżej ulicy)miał być oddany w lutym,ale chyba nie dotrzymano terminu bo wieczorem nie świeci się w żadnym mieszkaniu.Czyżby powodem był Tauron ??Jeżeli ma ktoś jakieś wiadomości na ten temat to proszę się podzielić z nami.Sądzę że i nasze bloki 40B i 40C nie będą oddane w marcu .


No i się zaczęło...
Samodzielne wypełnianie druczków i wysyłanie do Tauronu.Kilka telefonów bo źle wypełnione ,albo nie ten druczek....Jeden wielki koszmar. :evil:



Wróć do „Inwestycja Reduta Kraków od Dom-Bud - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość