Firma wykończeniowa Excellent

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Piasta Park w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Wawel Service. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
monikaxyz
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2020, 20:27

Firma wykończeniowa Excellent

Postautor: monikaxyz » 27 sty 2020, 20:34

Witam,
Czy ktoś z Państwa korzystał z firmy wykończeniowej Excellent? Czy mogą ją Państwo polecić? Jest warta uwagi? Jak układa się współpraca? ;)
Pozdrawiam


amiskiew
Posty: 70
Rejestracja: 25 paź 2017, 22:21

Re: Firma wykończeniowa Excellent

Postautor: amiskiew » 27 sty 2020, 21:26

Firma Excellent to głównie sprzedawca wyposażenia łazienek. Nie mają pracowników zajmujących się wykonczeniówką, a jedynie podzlecają takie prace innym firmom zajmującym się wykonczeniówką. Tak więc w zależności na kogo trafisz tak będzie zrobione. Niby standardy Excellenta mają być zachowane, ale może być różnie.

MaciejKrakow
Posty: 2
Rejestracja: 07 lip 2020, 12:15

Re: Firma wykończeniowa Excellent

Postautor: MaciejKrakow » 07 lip 2020, 12:18

Radze trzymac jak jak najdalej...opisalem szczegolowo tutaj: viewtopic.php?f=22&t=10099&p=47958&hilit=excellent#p47958


Martuszka
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2022, 17:33

Re: Firma wykończeniowa Excellent

Postautor: Martuszka » 03 lut 2022, 17:42

Firma Excellent wykończenia pod klucz- tragedia. Wzięliśmy ta firmę ponieważ twierdzili , ze mogą zacząć natychmiast - był to czerwiec, zależało nam na czasie. Przez całe lato projekty które były przeciągane aby mogli zyskać na czasie , umowa podpisana 2 września. Ekipa weszła pod koniec września, zakończyli z ogromnym trudem ok 20 grudnia. Wykończenie wykonane tragicznie. Nieestetycznie. Łazienka niewypoziomowana , woda leje się na cała podłogę ( odpływ liniowy) Gładzie beznadziejnie zrobione, panele się uginają, drzwi założone nie na ta stronę co miały być itd. A podobno najlepsza ekipa u nas pracowała trzymajcie się z daleka!!!!

Klitsch.K.O
Posty: 106
Rejestracja: 14 lip 2020, 17:49

Re: Firma wykończeniowa Excellent

Postautor: Klitsch.K.O » 03 lut 2022, 22:00

Takie firmy nie mają czasu gadać z klientem, tylko idą na masówkę. Z drugiej strony słyszałem ostatnio kilka pochlebnych opinii o wykończeniu pod klucz od Atal, w wcześniej czytałem coś takiego https://www.wykop.pl/artykul/4847069/mi ... ewelopera/

W ogóle to dziwię się wam okrutnie. Mi wykończenie robi firma z topki w Krakowie, a jak mogę, to co drugi dzień jestem na inwestycji. Nie przypilnujesz, to się rozczarujesz. Od razu dałem do zrozumienia, że jak będzie nie tak, to pogadamy jak Lennox z Gołotą.



Wróć do „Piasta Park Kraków od Wawel Service - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości