Możliwość negocjowania ceny mieszkania z deweloperem - Piasta Park IV

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Piasta Park w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Wawel Service. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
Pakito89
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2020, 20:47

Możliwość negocjowania ceny mieszkania z deweloperem - Piasta Park IV

Postautor: Pakito89 » 10 lip 2020, 20:51

Witam! Jak wyglada negocjowanie cen mieszkań z tym deweloperem? Dostaliście może jakieś gratisy od nich no komórkę lokatorska?


tomasz1978
Posty: 40
Rejestracja: 20 gru 2017, 9:04

Re: Możliwość negocjowania ceny mieszkania z deweloperem - Piasta Park IV

Postautor: tomasz1978 » 16 sie 2020, 8:28

Negocjowanie wygląda słabo dla tych co kupują jako pierwsi, ale można spróbować. Mnie nie dali niżej. Może z upływem czasu jest lepiej i może dołożą np na komórkę lok.

kasia17
Posty: 10
Rejestracja: 02 wrz 2018, 21:33

Re: Możliwość negocjowania ceny mieszkania z deweloperem - Piasta Park IV

Postautor: kasia17 » 29 sie 2020, 23:05

Mnie dali komurke lokatorska a pózniej wytrzymali 9 miesiecy i podnieśli cene za m2 o 1 tys ,musiałam zrezygnować, taki to wiarygodny deweloper


Wachu
Posty: 4
Rejestracja: 01 wrz 2020, 9:10

Re: Możliwość negocjowania ceny mieszkania z deweloperem - Piasta Park IV

Postautor: Wachu » 01 wrz 2020, 10:42

kasia17 pisze:Mnie dali komurke lokatorska a pózniej wytrzymali 9 miesiecy i podnieśli cene za m2 o 1 tys ,musiałam zrezygnować, taki to wiarygodny deweloper

Dali za darmo? Jak to podnieśli cenę, już po podpisaniu umowy?

amiskiew
Posty: 70
Rejestracja: 25 paź 2017, 22:21

Re: Możliwość negocjowania ceny mieszkania z deweloperem - Piasta Park IV

Postautor: amiskiew » 01 wrz 2020, 23:24

Wachu pisze:
kasia17 pisze:Mnie dali komurke lokatorska a pózniej wytrzymali 9 miesiecy i podnieśli cene za m2 o 1 tys ,musiałam zrezygnować, taki to wiarygodny deweloper

Dali za darmo? Jak to podnieśli cenę, już po podpisaniu umowy?

W 2 etapie były problemy z cenami. Deweloper po rezerwacji niektórym podniósł ceny, ponieważ na rynku ceny wzrosły o 15-20%.
Po podpisaniu umowy notarialnej nie można zmienić cen.
Uważajcie przy umowie notarialnej. Niektórym wrzucili do umowy uzależnienie ceny końcowej od wskaźnika kosztów budowy ustalanej przez SEKOCENBUD. Ci którzy podpisali w 2 etapie musieli dopłacić kilkanaście tysięcy złotych.
A wystarczyło czytać umowę i się na to nie godzić.



Wróć do „Piasta Park Kraków od Wawel Service - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości