[Etap IV] Miejsce postojowe gratis do wybranych mieszkań - promocja Piasta Park Kraków

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Piasta Park w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Wawel Service. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
ister
Posty: 101
Rejestracja: 19 sie 2016, 11:36

[Etap IV] Miejsce postojowe gratis do wybranych mieszkań - promocja Piasta Park Kraków

Postautor: ister » 16 paź 2020, 17:40

Nie wiem czy widzieliście, ale jest teraz promocja na mieszkania w inwestycji Piasta Park Kraków (etap IV), do wybranych mieszkań można dostać miejsce postojowe gratis. Ktoś zna więcej szczegółów? Waszym zdaniem warto skorzystać?


Johnny B
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2020, 18:42

Re: [Etap IV] Miejsce postojowe gratis do wybranych mieszkań - promocja Piasta Park Kraków

Postautor: Johnny B » 18 paź 2020, 18:47

Hej,

Wygląda na to, że tylko określone mieszkania są objęte tą ofertą. Wydaje się ona atrakcyjna cenowo, ale nie liczyłbym na akt bezinteresowności ze strony dewelopera - może jest stosunkowo małe zainteresowanie tymi mieszkaniami i deweloper próbuje je uatrakcyjnić?

Osobiście nie wybrałbym tych mieszkań, jako że większość okien jest na północ (tylko jedno okno i balkon od południa), lecz jest to kwestia indywidualna.

Pozdrawiam

ister
Posty: 101
Rejestracja: 19 sie 2016, 11:36

Re: [Etap IV] Miejsce postojowe gratis do wybranych mieszkań - promocja Piasta Park Kraków

Postautor: ister » 18 paź 2020, 21:56

Coś w tym
Johnny B pisze:Osobiście nie wybrałbym tych mieszkań, jako że większość okien jest na północ (tylko jedno okno i balkon od południa), lecz jest to kwestia indywidualna.

Faktycznie wygląda to na akcję sprzedawania mieszkań z gorszą wystawą. Zastanawiam się czy może to być motywacja do wybrania mieszkania z północną wystawą. Choć w sumie jeżeli ktoś chciałby kupić na wynajem, to mógłby jeszcze wynająć miejsce postojowe dodatkowo.


alex_butkowski
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2020, 16:30

Re: [Etap IV] Miejsce postojowe gratis do wybranych mieszkań - promocja Piasta Park Kraków

Postautor: alex_butkowski » 20 paź 2020, 9:47

Szukam właśnie pod wynajem mieszkania, więc dla mnie to całkiem atrakcyjna oferta (układ mieszkania nie ma dla mnie znaczenia). Kupiłem już jedno mieszkanie w Wawel Service pod wynajem i muszę przyznać, że proces sprzedaży przebiegł bardzo sprawnie.



Wróć do „Piasta Park Kraków od Wawel Service - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości