Zaciemnienie mieszkań / światło w mieszkaniach - Piasta Park Kraków

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Piasta Park w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Wawel Service. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
mgdddd
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2021, 18:17

Zaciemnienie mieszkań / światło w mieszkaniach - Piasta Park Kraków

Postautor: mgdddd » 13 kwie 2021, 18:21

Dobry wieczór,

planujemy zakup mieszkania w inwestycji piasta park, zastanawia nas jednak jeszcze jego "jasność" - mieszkanie na 2 lub 3 pietrze, ekspozycja północny-wschod. Jak wiadomo poszczególne bloki są dodatkowo położone dość blisko siebie, obawiamy się, ze mieszkanie niezaleniznie od pory roku/dnia będzie mocno zacienione. Jeżeli ktoś z Państwa byłby uprzejmy podzielić się swoim doświadczeniem w tym temacie, byłabym bardzo wdzięczna :)

Miłego dnia i z góry uprzejmie dziękuję za pomoc!


amiskiew
Posty: 70
Rejestracja: 25 paź 2017, 22:21

Re: Zaciemnienie mieszkań / światło w mieszkaniach - Piasta Park Kraków

Postautor: amiskiew » 13 kwie 2021, 22:35

Wątpię, aby ktoś tu odpisał coś sensownego. Każdy blok, każde mieszkanie jest inne, inaczej położone. To że ja mam mieszkanie na 3 piętrze i jest jasne nie oznacza że inne mieszkanie na 3 piętrze też będzie jasne. Wystarczy że jest przesunięte bardziej w stronę innego bloku i już będzie ciemniej. Wystarczy wejść do mieszkania i zobaczyć naświetlanie o różnych porach dnia.

yyeeoo
Posty: 234
Rejestracja: 24 gru 2018, 22:56

Re: Zaciemnienie mieszkań / światło w mieszkaniach - Piasta Park Kraków

Postautor: yyeeoo » 13 kwie 2021, 23:02

mgdddd pisze:Dobry wieczór,

planujemy zakup mieszkania w inwestycji piasta park, zastanawia nas jednak jeszcze jego "jasność" - mieszkanie na 2 lub 3 pietrze, ekspozycja północny-wschod. Jak wiadomo poszczególne bloki są dodatkowo położone dość blisko siebie, obawiamy się, ze mieszkanie niezaleniznie od pory roku/dnia będzie mocno zacienione. Jeżeli ktoś z Państwa byłby uprzejmy podzielić się swoim doświadczeniem w tym temacie, byłabym bardzo wdzięczna :)

Miłego dnia i z góry uprzejmie dziękuję za pomoc!

Mieszkania od północy nie polecam nikomu - zero światła słonecznego w mieszkaniu przez cały dzień, zwłaszcza teraz przy dużej ilości pracy zdalnej - idzie dostać depresji. Sam mieszkałem przez dłuższy czas w takim mieszkaniu, zdecydowałem się go sprzedać w cholerę i teraz przy ekspozycji południowej i zachodniej kompletnie inaczej się mieszka ;) W końcu jest słońce w mieszkaniu, a nie czujesz się jak w norze.

Nie polecam ryzykować i samemu sprawdzać, niezależnie od inwestycji.



Wróć do „Piasta Park Kraków od Wawel Service - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość