Budowa II etapu osiedla Piasta Park w Krakowie (Wawel Service)

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Piasta Park w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Wawel Service. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
Simson
Posty: 47
Rejestracja: 01 lis 2016, 9:57

Budowa II etapu osiedla Piasta Park w Krakowie (Wawel Service)

Postautor: Simson » 22 kwie 2017, 9:46

Część pytanie może trochę nie na temat. Ale może ktoś z was wie kiedy ruszy budowa kolejnego bloku w inwestycji Piasta park?

Obrazek


pawel121
Posty: 15
Rejestracja: 18 paź 2016, 11:44

Re: Budowa II etapu osiedla Piasta Park w Krakowie (Wawel Service)

Postautor: pawel121 » 22 kwie 2017, 10:20

Z tego co pamiętam miał to być kwiecień/maj, ale nie wiem na ile ta informacja jest aktualna.
Od pewnego czasu, w miejscu gdzie na mapce jest EII, trwają już intensywne roboty ziemne.

wawel service
Posty: 2
Rejestracja: 22 wrz 2017, 10:45

Re: Budowa II etapu osiedla Piasta Park w Krakowie (Wawel Service)

Postautor: wawel service » 22 wrz 2017, 12:58

Witam
Właśnie uruchomiliśmy sprzedaż kolejnego etap naszej inwestycji PIASTA PARK
Zapraszam na strone taniemieszkania.pl oraz do biur sprzedaży


alldaro
Posty: 9
Rejestracja: 17 paź 2017, 14:37

Re: Budowa II etapu osiedla Piasta Park w Krakowie (Wawel Service)

Postautor: alldaro » 17 paź 2017, 14:47

Witam,
W najbliższych dniach mam zamiar podpsiac umowę rezerwacyjną na zakup jednego z mieszkań Piasta park Etap II.
Macie jakieś uwagi lub wskazówki po tym jak już sami prawie odbieracie mieszkania ?
Ogólnie przeczytałem wszystkie posty na tym formum i widzę, że obyło się bez jakiś poważnych problemów.

grzegoor
Posty: 22
Rejestracja: 14 gru 2016, 8:59

Re: Budowa II etapu osiedla Piasta Park w Krakowie (Wawel Service)

Postautor: grzegoor » 17 paź 2017, 19:13

Odbiorów jeszcze nie było. :) Mam nadzieję, że faktycznie nie będzie problemów. :D

tomasz1978
Posty: 40
Rejestracja: 20 gru 2017, 9:04

Re: Budowa II etapu osiedla Piasta Park w Krakowie (Wawel Service)

Postautor: tomasz1978 » 24 gru 2017, 8:31

Proszę mieszkańców z I etapu o informację w tematach, gdzie powinniśmy zareagować przy początku budowy II etapu. Wasze wskazówki napewno będą cenne i przysłużą się w porozumieniu z deweloperem. Myślę np że jako pierwsze to montaż okablowania oraz anteny zbiorczej tel. naziemnej jak i okablowania telewizji kablowej dla dostawy sygnału dla kilku firm, aby nie było monopolu. Przy obecnym moim bloku (65) teraz przeglosowaliśmy montaż anteny naziemnej, co wiąże się z kosztami co możemy uniknąć w momencie budowy II etapu PP.

adriano999
Posty: 5
Rejestracja: 24 gru 2017, 11:33

Re: Budowa II etapu osiedla Piasta Park w Krakowie (Wawel Service)

Postautor: adriano999 » 24 gru 2017, 22:26

Panie Tomaszu. W 1 etapie kwestia tv internetu fa. TOYA z Łodzi ( usilnie próbuje się wbić na rynek w Krakowie ) Osobiście uważam, że jest dużo tańsza jak znana firma UPC oraz prędkość internetu przy wysyłaniu jest wyższa przy analogicznej transmisji w UPC. Dla mnie mają dobrą alternatywę gdzie u konkurencji jest drożej ( zaznaczam mnie interesuje tylko internet, bo TV zbiorcza jest dostępna gdzie abonament rtv i tak trzeba płacić . Natomiast jak pokazał wcześniejszy temat pewnej Pani dla różnych osób ważne jest zupełnie coś innego np oglądanie kilku programów w tym samym momencie.

Gniazdo tv naziemnej i gniazdo tv satelitarnej jest ( sygnał z astry i hot-bird dostęp do sygnału za opłatą jednorazową, opłata ta jest podobna do zakupu satelity)

Co mogę doradzić to puszczenie dodatkowo gniazdek na tv do innych pomieszczeń. Pewnie coś trzeba będzie dołożyć ale będzie zrobione jak się patrzy.

Kolejną rzeczą to proponuję przemyśleć kwestię ścian działowych i ich położenie. Tak aby później było łatwiej. Ja np będę burzyć ścianę nad wejściem do salonu z aneksem gdzie wg projektu mają być drzwi a Ja docelowo ich tam nie chce. Tak to reszta jest jak dla mnie dobrze pomyślana, lecz z punktu widzenia różnych projektantów fabrykę zawsze można poprawić.

tomasz1978
Posty: 40
Rejestracja: 20 gru 2017, 9:04

Re: Budowa II etapu osiedla Piasta Park w Krakowie (Wawel Service)

Postautor: tomasz1978 » 21 lut 2018, 22:40

Proszę o info jak były konstruowane umowy w 1 edycji w temacie zarządcy budynku. W momencie podpisania jednej osoby na zgodę wybranego przez dewelopera zarządcy wydaje się jesteśmy na niego skazani. Okres umowy nie koniecznie jest prawnie ustalony a narzucony. W obecnym bloku 1 edycji mieszkańcy płacą za wywóz śmieci 120zł gdzie ja w bloku obok płacę 0.5 za m2 czyli 25zł. Powołany i narzucony zarządca może nas kroić przez 2 czy 3 lata dopóki nie powołamy zarządu i sami wybierzemy firmę zarządzającą. A to może potrwać i lepiej to ustalić z Wawel przed podpisaniem umowy przedwstępnej.


rosek
Posty: 57
Rejestracja: 10 paź 2016, 9:31

Re: Budowa II etapu osiedla Piasta Park w Krakowie (Wawel Service)

Postautor: rosek » 22 lut 2018, 8:43

viewtopic.php?t=1113&start=20#p13071

Nikt nikogo nie kroi. Nie opowiadaj bzdur. Wszystko zostanie rozliczone zgodnie z użyciem i mamy możliwość wglądu we wszystkie dokumenty.

Umowa jest na rok więc nie wiem skąd Ci się bierze 2, 3 lata. Konstrukcja zgodna z umową deweloperską czyli konkurs na podstawie którego zarządca miał być wybrany.

RREvoque
Posty: 126
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:45

Re: Budowa II etapu osiedla Piasta Park w Krakowie (Wawel Service)

Postautor: RREvoque » 05 mar 2018, 10:36

Przepraszam Cię Tomasz ale postawa roszczeniowo rządająca a nie zdrowo rozsądkowa nie pomoże ci zrozumieć jak działa wspolnota i jakie są koszty. Najlepiej napisz do bety żeby ci odpowoedzieli kiedy będą niższe koszty za śmieci itp. Bedziesz miał na papierze..



Wróć do „Piasta Park Kraków od Wawel Service - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości