Mieszkania na najwyższych piętrach

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Piasta Park w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Wawel Service. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
Kupiec
Posty: 3
Rejestracja: 09 sty 2023, 17:40

Mieszkania na najwyższych piętrach

Postautor: Kupiec » 09 sty 2023, 17:46

Witam rozważam zakup nieruchomości w Piasta Park 8 lub 9 piętro chciałem zapytać jak jest z temperaturą w lokalach na najwyższych piętrach. W ciepłe dni jest znośnie da się wytrzymać czy niezbedna jest klimatyzacja.


jaresh
Posty: 32
Rejestracja: 01 sie 2022, 14:57

Re: Mieszkania na najwyższych piętrach

Postautor: jaresh » 09 sty 2023, 17:50

dużo pewnie jeszcze zależy od kierunku okien. Ja wybrałem 8 piętro z ekspozycją pd-zach i pierwsze co będę robił po odbiorze to montaż klimy

Kupiec
Posty: 3
Rejestracja: 09 sty 2023, 17:40

Re: Mieszkania na najwyższych piętrach

Postautor: Kupiec » 09 sty 2023, 17:55

Mam dwa lokale na oku jeden 9 piętro zachód drugi 7 wschód inwestycja Piasta Park 4


jaresh
Posty: 32
Rejestracja: 01 sie 2022, 14:57

Re: Mieszkania na najwyższych piętrach

Postautor: jaresh » 09 sty 2023, 18:09

Co do obecnych mieszkań na Piasta to się nie wypowiem, natomiast jedynie co mogę powiedzieć odnośnie obecnego doświadczenia, to na zachodniej ekspozycji będzie grzało do późnego wieczora w lecie, od wschodu będzie świeciło rano, później będzie chłodno, ale również i mało światła.

Kupiec
Posty: 3
Rejestracja: 09 sty 2023, 17:40

Re: Mieszkania na najwyższych piętrach

Postautor: Kupiec » 09 sty 2023, 18:11

Wiadomo chodzi o to czy ktoś juz kto mieszka w poprzedniej inwestycji przerzyl pierwsze lato coś napisze. Jak z izolacją od dachu i czy też głośno jak desz pada czy da się wytrzymać



Wróć do „Piasta Park Kraków od Wawel Service - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości