Rower na platformie garażowej / czy można przechowywać rower na górnej platformie - Piasta Park Kraków

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Piasta Park w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Wawel Service. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
Maciek1980
Posty: 3
Rejestracja: 19 sty 2023, 12:33

Rower na platformie garażowej / czy można przechowywać rower na górnej platformie - Piasta Park Kraków

Postautor: Maciek1980 » 19 sty 2023, 12:48

Dzień Dobry,

Czy w garażu podziemnym na górnej platformie można przechowywać rower? Dziękuje. Maciek


neo
Posty: 444
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Rower na platformie garażowej / czy można przechowywać rower na górnej platformie - Piasta Park Kraków

Postautor: neo » 20 sty 2023, 10:07

Maciek1980 pisze:Czy w garażu podziemnym na górnej platformie można przechowywać rower? Dziękuje. Maciek

Ja bym tylko zadbał o odpowiednie jego przymocowanie, żeby przypadkiem nie spadł komuś na głowę / na samochód. Pewnie trzeba by też zadbać o to, żeby mechanicznie rower nie haczył gdzieś przy podnoszeniu i opuszczaniu platformy.

Maciek1980
Posty: 3
Rejestracja: 19 sty 2023, 12:33

Re: Rower na platformie garażowej / czy można przechowywać rower na górnej platformie - Piasta Park Kraków

Postautor: Maciek1980 » 06 lut 2023, 17:17

Dziękuje za odpowiedź, jednak chyba zdecyduje się na przechowywanie roweru w komórce lokatorskiej. Chodzi o to, że samochodu nie mam, ale miejsce na platformie kupiłem bo kto wie czy kiedyś nie kupię samochodu. A więc na razie w ogóle nie wykorzystuje miejsca parkingowego i napewno nie będę przez następne parę lat.



Wróć do „Piasta Park Kraków od Wawel Service - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości