Zmiany lokatorskie / przeróbki w nowym mieszkaniu na etapie budowy / jakie koszty - Piasta Park Kraków

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Piasta Park w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Wawel Service. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
ister
Posty: 101
Rejestracja: 19 sie 2016, 11:36

Zmiany lokatorskie / przeróbki w nowym mieszkaniu na etapie budowy / jakie koszty - Piasta Park Kraków

Postautor: ister » 17 paź 2023, 12:53

Hej,
zamawiał ktoś może zmiany lokatorskie w budowanym przez Wawel Service mieszkaniu w inwestycji Piasta Park w Krakowie? Jak to wychodzi cenowo realnie, np. przesunięcie gniazdka, dodanie gniazdka, dodanie przyłącza wody czy odpływu? Podzieli się ktoś informacją, ile to kosztuje i na jakim etapie budowy zamawiał przeróbki w nowym mieszkaniu?


jaresh
Posty: 32
Rejestracja: 01 sie 2022, 14:57

Re: Zmiany lokatorskie / przeróbki w nowym mieszkaniu na etapie budowy / jakie koszty - Piasta Park Kraków

Postautor: jaresh » 17 paź 2023, 13:08

Ja zamawiałem na przełomie roku. Przesunięcie gniazdek było darmowe, doliczali tylko za dodatkowe punkty.
Dodatkowe gniazdko 160, dodatkowe gniazdko IT 250, dodatkowy łącznik 160-180 zależy jakiego typu (pojedynczy, podwójny, schodowy), dodatkowe przyłącze wody 320.
Nie wiem czy te ceny będą aktualne na obecnym etapie budowy.

P.S. Poszukaj też grupy odnośnie 5 etapu na f ;)

jaresh
Posty: 32
Rejestracja: 01 sie 2022, 14:57

Re: Zmiany lokatorskie / przeróbki w nowym mieszkaniu na etapie budowy / jakie koszty - Piasta Park Kraków

Postautor: jaresh » 17 paź 2023, 19:26

Popatrz jeszcze na swoją umowę, bo tam były okienka, kiedy można zgłaszać zmiany lokatorskie.


ister
Posty: 101
Rejestracja: 19 sie 2016, 11:36

Re: Zmiany lokatorskie / przeróbki w nowym mieszkaniu na etapie budowy / jakie koszty - Piasta Park Kraków

Postautor: ister » 14 kwie 2024, 13:11

Co do zmian lokatorskich, to od znajomego ostatnio słyszałem, że to miało 3 etapy u innego dewelopera. Opłata inicjacyjna, opłata za projekt zamienny i opłata dla generalnego za wykonanie zmian, więc całkiem sporo i każdy brał nieźle.

jaresh
Posty: 32
Rejestracja: 01 sie 2022, 14:57

Re: Zmiany lokatorskie / przeróbki w nowym mieszkaniu na etapie budowy / jakie koszty - Piasta Park Kraków

Postautor: jaresh » 14 kwie 2024, 14:11

Tutaj była tylko opłata za nadzór 300zł w moim przypadku, a reszta zmian wg cennika, ale to dotyczyło pierwszej zmiany. Do każdej kolejnej zmiany doliczali niby 250zł, ale nie robiłem kolejnych.



Wróć do „Piasta Park Kraków od Wawel Service - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości