Powalczmy o telewizję kablową i jej większy wybór na osiedlu Piasta Park

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Piasta Park w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Wawel Service. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
JoGa
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2017, 17:44

Powalczmy o telewizję kablową i jej większy wybór na osiedlu Piasta Park

Postautor: JoGa » 25 lis 2017, 14:17

Moi drodzy !!!!

Jestem oburzona ze dewelpoer dokonal wyboru Telewizji Kablowej,bez porozumienia z mieszkancami!!!!
Jest to kablowka Toya spoza Krakowa,ktora jest droga,ze slabym wyborem kanalow i z nagrywarka z XIX wieku,czyli jednoczesnie mozna nagrywac..tylko jeden program!!!! Dla przykladu w UPC jednoczesnie,czyli o tej samej porze,mozna nagrywac 3 programy,a w Netii ..kazda ilisc programow!!!
Jest tez kwesia ceny,no,w Netii taki sam pakiet kosztuje 80 zl a w Toya..110 zl!!!!
A juz skandalem dla mnie jest..ze tylko w Toya mozemy korzystac z uslug Telewizji kablowej..bo ona ma wylacznosc w bloku!!!!
Jest to bardzo podejrzane i oburzajace ze nie my-mieszkancy decydujemy o tym co ogladamy i za co placimy!!!!
Prosze o reakcje Panstwa u dewelopera poki jeszcze mamy cos do powiedzenia przed odbiorem mieszkan!!!!!
Pozdrawiam
Jolanta Gajdarska- przyszla mieszkanka bloku na Piasta Park.


Nowy lokator Piasta
Posty: 60
Rejestracja: 25 paź 2016, 21:52

Re: Powalczmy o telewizję kablową i jej większy wybór na osiedlu Piasta Park

Postautor: Nowy lokator Piasta » 25 lis 2017, 15:05

Pierwsze słyszę o telewizji TOYA :?: Dlatego też do nich zadzwoniłem
Za 110zł mają telewizję ( pakiet Bogaty + dwa multiroomy ) + internet 100Mb/s. Umowa 24msc

Czy warto hmmmmmm. Ma lub miał ktoś styczność z tą telewizją ?

pawel121
Posty: 15
Rejestracja: 18 paź 2016, 11:44

Re: Powalczmy o telewizję kablową i jej większy wybór na osiedlu Piasta Park

Postautor: pawel121 » 25 lis 2017, 15:42

Ja miałem informację, że nie będzie problemu by podpisać umowę z innym dostawcą, np. UPC.
Toya faktycznie jest lansowana przez Wawel, wszędzie ulotki itp. ale wątpię aby posiadali wyłączność na infrastrukturę w bloku. Swoją drogą ich oferta nie jest chyba aż taka zła, choć wiadomo decydują tutaj indywidualne upodobania na czym komu bardziej zależy.


Simson
Posty: 47
Rejestracja: 01 lis 2016, 9:57

Re: Powalczmy o telewizję kablową i jej większy wybór na osiedlu Piasta Park

Postautor: Simson » 25 lis 2017, 15:51

Miałem wręcz pewność że blok jest przystosowany pod indywidualne upodobanie mieszkańców odnośnie telewizji. I o ile pamiętam można było wybrać samemu dostawcę telewizji czy też internetu.

bloodynosepicker
Posty: 14
Rejestracja: 03 kwie 2017, 18:48

Re: Powalczmy o telewizję kablową i jej większy wybór na osiedlu Piasta Park

Postautor: bloodynosepicker » 25 lis 2017, 16:13

Mnie informowano, że infrastrukturę będzie robić firma T-mont (która niedawno połączyła się z TOYA) i to ona będzie pierwszym dostawcą. Pewnie później dojdą kolejni.

RREvoque
Posty: 126
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:45

Re: Powalczmy o telewizję kablową i jej większy wybór na osiedlu Piasta Park

Postautor: RREvoque » 25 lis 2017, 17:09

Ja dostałem informacje że mozna podłączyć sobie dowolnego dostawcę, w mieszkaniu jest podpięty światłowód a w "garażu" sprzet dla dowolnego dostawcy. Nie ma co panikować :)

JoGa
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2017, 17:44

Re: Powalczmy o telewizję kablową i jej większy wybór na osiedlu Piasta Park

Postautor: JoGa » 25 lis 2017, 18:50

Witam
ja dostalam info od przedstawicielki dewelopera ze wylacznosc bedzie miec Toya i byc moze sie zgodzi za 10zl odstepnego udostepnic innej kablowce
podpiecie...
Moze to nie jest prawda.. i nie maja podpisanej umowy na ten blok..
Toya pelen pakiet jak juz pisalam to 110zl..natomiast w Netii taki sam to 80zl..jest roznica..
Na dodatek mnie zalezy na jakosci nagrywarki bo duzo nagrywam w tym samym czasie. Netia ma nagrywarke na kazda ilosc programow,a Toya tylko na jeden..
Jezeli Toya nie bedzie miec wylacznosci i mozna bedzie podpiac inna kablowke..to ok. Natomiast w przeciwnym wypadku..jest to niekorzystne dla nas i finansowo i jakosciowo. Widze ze kazdy ma inne info.. Trzeba to sprawdzic.
Pozdrawiam.
Jola G.

rosek
Posty: 57
Rejestracja: 10 paź 2016, 9:31

Re: Powalczmy o telewizję kablową i jej większy wybór na osiedlu Piasta Park

Postautor: rosek » 25 lis 2017, 21:55

Wydaje mi się że będzie to wyglądać jak w moim aktualnym bloku. W czynszu jest płacone za kablówkę (czy infrastrukturę jak kto woli) i mogę korzystać prosto z kabla RTV jakiś pakiet podstawowy. Poza tym mogę sobie podpisać umowę na coś więcej.

Pytanie czy dzisiaj jest potrzebna telewizja. Lepiej sprawić sobie szybszy internet i puszczać co jest dla danej osoby interesujące.


RREvoque
Posty: 126
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:45

Re: Powalczmy o telewizję kablową i jej większy wybór na osiedlu Piasta Park

Postautor: RREvoque » 26 lis 2017, 8:37

Ja wolę szybszy internet i wykupić sobie netfliksa plus podstawowy pakiet kanałów który jest za darmo:)

grzegoor
Posty: 22
Rejestracja: 14 gru 2016, 8:59

Re: Powalczmy o telewizję kablową i jej większy wybór na osiedlu Piasta Park

Postautor: grzegoor » 26 lis 2017, 8:41

Również przed podpisaniem umowy pytałem się o dostawców - ponoć miało nie być problemu. Mam aktualnie umowę z UPC i nie mam zamiaru z niej rezygnować na rzecz jakiejś firmy Toya. ;)



Wróć do „Piasta Park Kraków od Wawel Service - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość