Blokady / pachołki na miejscach parkingowych i ich niska jakość - Piasta Park Kraków

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Piasta Park w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Wawel Service. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
roza
Posty: 13
Rejestracja: 26 wrz 2017, 16:07

Blokady / pachołki na miejscach parkingowych i ich niska jakość - Piasta Park Kraków

Postautor: roza » 21 gru 2017, 18:42

Chcę poruszyć temat "pachołków" przy naszych miejscach parkingowych.
To jakieś nieporozumienie z czego to wykonali...jakieś aluminium :oops:
Dopiero od tygodnia ekipa remontowa parkuje auto a już jest doszczętnie zdezelowany w miejscu połączenia z kłódką- praktycznie zgniecione.
Patrzyłem na kilka innych miejsc i widziałem to samo. Zaznaczam, że z miejsca postojowego korzystało tylko małe auto osobowe !
Czy nie powinniśmy zarządać wymiany blokad? Proszę o Wasze opinie...


RREvoque
Posty: 126
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:45

Re: Blokady / pachołki na miejscach parkingowych i ich niska jakość - Piasta Park Kraków

Postautor: RREvoque » 21 gru 2017, 21:31

Nie chcę Cię martwić ale w ciągu dnia tam jest wolna amerykanka.. i różni wykonczeniowcy tam jeżdżą i żeby się minąć muszą niestety wjechać na miejsca postojowe co skutkuje złamaniem blokady. Może gdyby cały dzień nie staly auta na chodniku pod blokiem było by lepiej. Ale jak się w końcu większość wkur...i to zaczną się telefony pod 996 :) bo czasami nawet "Mariany" zastanawiają wjazd do garaży podziemnych. I ja tu nie widzę wytłumaczenia, to zwykły debilizm:)

adriano999
Posty: 5
Rejestracja: 24 gru 2017, 11:33

Re: Blokady / pachołki na miejscach parkingowych i ich niska jakość - Piasta Park Kraków

Postautor: adriano999 » 25 gru 2017, 0:12

Nie chce krakać ale będzie jeszcze gorzej 8-) Kocioł będzie jak wszystkie mieszkania odbiorą i więcej ludzi zacznie remonty



Wróć do „Piasta Park Kraków od Wawel Service - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości