Parkowanie na nie swoich miejscach postojowych - Piasta Park Kraków

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Piasta Park w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Wawel Service. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
ine
Posty: 8
Rejestracja: 25 sie 2016, 10:06

Parkowanie na nie swoich miejscach postojowych - Piasta Park Kraków

Postautor: ine » 28 gru 2017, 10:32

Witam,
Prośba do wszystkich Sąsiadów aby nie zajmować sobie miejsc postojowych naziemnych. To że miejsce nie jest zamknięte na kłódkę nie znaczy że jest wolne i można sobie na nim zaparkować. Prośba także aby poinformować swoich Wykonawców/Majstrów aby też tego nie robili.
Pozdrawiam


ine
Posty: 8
Rejestracja: 25 sie 2016, 10:06

Re: Parkowanie na nie swoich miejscach postojowych - Piasta Park Kraków

Postautor: ine » 28 gru 2017, 11:50

Prośba także aby nie parkować tak żeby na miejsce nie dało się wjechać np. wzdłuż barierek.
Pozdrawiam

Nowy lokator Piasta
Posty: 60
Rejestracja: 25 paź 2016, 21:52

Re: Parkowanie na nie swoich miejscach postojowych - Piasta Park Kraków

Postautor: Nowy lokator Piasta » 29 gru 2017, 19:58

A ja się pytam gdzie jest administrator budynku !!!!
Zero kontaktu !!!!


RREvoque
Posty: 126
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:45

Re: Parkowanie na nie swoich miejscach postojowych - Piasta Park Kraków

Postautor: RREvoque » 30 gru 2017, 11:21

Zapewne odezwie się jak wszyscy odbiorą mieszkania, zapewne w styczniu :/

Pawello
Posty: 5
Rejestracja: 16 sty 2018, 8:18

Re: Parkowanie na nie swoich miejscach postojowych - Piasta Park Kraków

Postautor: Pawello » 16 sty 2018, 8:26

Witam.
Jako mieszkaniec starszej części osiedla , ja i mieszkańcy bloków obok prosimy o niezajmowanie miejsc parkingowych poza obrębem waszego bloku. Teren parkingu należy do spółdzielni mieszkaniowej MP. W pobliżu jest płatny parking , więc proponuję o wcześniejsze zarezerwowanie sobie miejsca. Pozdrawiam

KiKa
Posty: 24
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:50

Re: Parkowanie na nie swoich miejscach postojowych - Piasta Park Kraków

Postautor: KiKa » 17 sty 2018, 14:33

Problem się dopiero zacznie z powstawaniem kolejnych bloków. Jeśli garaże i miejsca parkingowe przewidziane są dla 1/3 samochodów, to gdzie się podzieje reszta aut? Oczywiście, że na parkingach przed starszymi blokami. I najgorsze jest to, że nowi mieszkańcy świadomie decydują się na brak parkingów, ale Ci, którzy na Piastów mieszkają od lat i mieszkania kupowali na innych warunkach, teraz będą skazani na wolną amerykankę z parkowaniem.

RREvoque
Posty: 126
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:45

Re: Parkowanie na nie swoich miejscach postojowych - Piasta Park Kraków

Postautor: RREvoque » 18 sty 2018, 11:49

Pawello pisze:Witam.
Jako mieszkaniec starszej części osiedla , ja i mieszkańcy bloków obok prosimy o niezajmowanie miejsc parkingowych poza obrębem waszego bloku. Teren parkingu należy do spółdzielni mieszkaniowej MP. W pobliżu jest płatny parking , więc proponuję o wcześniejsze zarezerwowanie sobie miejsca. Pozdrawiam

Mieszkam w tej okolicy od dziecka chodzilem do podstawówki 84, znam ten teren i miejsca postojowe, i nie wszędzie są znaki informujące o miejscach postojowych należących do wspólnoty mieszkaniowej. Jesli widzisz problem , zgłoś go do swojej administacji a oni podejmą właściwe działania. Jesli znaku nie ma to się nie dziw że są zajęte. Ja mam własne miejsce, wiec CI nie parkuje.

DOPEL
Posty: 14
Rejestracja: 26 lut 2017, 19:51

Re: Parkowanie na nie swoich miejscach postojowych - Piasta Park Kraków

Postautor: DOPEL » 27 sty 2018, 22:24

Ja mam prośbę właśnie do mieszkańców "starej" części osiedla. Nie wiem kiedy zdawaliście na prawo jazdy, ale chyba powinniście pamiętać, że parkując na chodniku należy pozostawić miejsce dla pieszych, a nie tak jak teraz, taka wolna amerykanka, że aby przejść chodnikiem pchając wózek z dzieckiem muszę po trawniku jeździć. A chodnik naprzeciwko ZIKO całkowicie zablokowany, nawet 20 cm miejsca nie zostawiacie żeby przejść. Zakupiłem już odpowiednie nalepki ".... za Chu... parkowanie" jak to nie pomoże zacznę na spacery z gwoździem w kieszeni chodzić i pamiątkę każdemu ekspertowi parkowania zostawię...


tomasz1978
Posty: 40
Rejestracja: 20 gru 2017, 9:04

Re: Parkowanie na nie swoich miejscach postojowych - Piasta Park Kraków

Postautor: tomasz1978 » 28 sty 2018, 9:15

Fakt nikt nie patrzy na innych tylko na siebie. Nalepki pomagają ale gwóźdź jest karalny. Wiekszą nauczką jest mandat czy blokada ze straży miejskiej. Prawnie i bez szkód czy konfliktów.

ine
Posty: 8
Rejestracja: 25 sie 2016, 10:06

Re: Parkowanie na nie swoich miejscach postojowych - Piasta Park Kraków

Postautor: ine » 28 sty 2018, 14:20

Dokładnie każdy patrzy na siebie! nasze miejsce jest dalej nagminnie zajmowane, jeszcze jesteśmy na etapie remontu ale co przyjedziemy musimy parkować gdzie indziej bo nasze miejsce jest zawsze zajęte!

Drodzy Sąsiedzi szanujmy się wzajemnie oraz swoją własność!!



Wróć do „Piasta Park Kraków od Wawel Service - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości