[Etap II] Zmiany w projekcie mieszkania / czy są możliwe do zrobienia - Piasta Park

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Piasta Park w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Wawel Service. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
SzAniDaKa
Posty: 17
Rejestracja: 26 maja 2018, 23:10

[Etap II] Zmiany w projekcie mieszkania / czy są możliwe do zrobienia - Piasta Park

Postautor: SzAniDaKa » 26 maja 2018, 23:18

Witam przyszli sąsiedzi Piasta Park II
Jestem po podpisaniu umowy rezerwacyjnej mieszkania w kolejnej inwestycji, zastanawiam się czy zmieniacie coś w projekcie? Jeśli tak to podzielcie się pomysłami :) Wybrane mieszkanie to 3 pokojowe o metrażu 47, zastanawiam się tylko czy można drzwi dwuskrzydłowe balkonowe w salonie z aneksem zmienić docelowo na balkon jednoskrzydłowy i na miejsce drugiego drzwi balkonu dać mniejsze okno i żeby pod tym znajdował się kaloryfer. Co wy na to? Jeśli wiecie jaki byłby koszt takiej zmiany to proszę o informacje ;)


Lokatorka
Posty: 26
Rejestracja: 25 paź 2017, 14:41

[Etap II] Zmiany w projekcie mieszkania / czy są możliwe do zrobienia - Piasta Park

Postautor: Lokatorka » 27 maja 2018, 9:19

Moim zdaniem to są zmiany w ścianach nośnych więc mogą się nie zgodzić na takie rozwiązanie.

BUBU71
Posty: 5
Rejestracja: 06 lis 2017, 19:39

Re: [Etap II] Zmiany w projekcie mieszkania / czy są możliwe do zrobienia - Piasta Park

Postautor: BUBU71 » 27 maja 2018, 16:07

Najpierw musisz iść do osoby prowadzącej i ona zaznaczy na rysunku twoje zmiany potem to rozpatruje deweloper i dostaniesz odpowiedz czy się da i ile będzie kosztować zmiana pozdrawiam


impreza
Posty: 68
Rejestracja: 07 mar 2018, 15:00

Re: [Etap II] Zmiany w projekcie mieszkania / czy są możliwe do zrobienia - Piasta Park

Postautor: impreza » 08 paź 2018, 15:47

Czy ktoś z Państwa otrzymał już wycenę jakichkolwiek zmian? Jakich kwot za dodanie/przesunięcie punktów można się spodziewać?
Są one racjonalne czy taniej wyjdzie własna ekipa która będzie wykonywała remont?

Pozdrawiam

tomasz1978
Posty: 40
Rejestracja: 20 gru 2017, 9:04

Re: [Etap II] Zmiany w projekcie mieszkania / czy są możliwe do zrobienia - Piasta Park

Postautor: tomasz1978 » 24 lis 2018, 8:09

W rozmowie z przedstawicielem WS miałem czas w tym miesiącu na zmiany punktów elekt w mieszkaniu. Zrezygnowałem z nich lecz do każdego pokoju dodałem sobie po gniazdku TV oraz do netu. Z rozmowy tel wynika że nie będzie z tym problemu.

impreza
Posty: 68
Rejestracja: 07 mar 2018, 15:00

Re: [Etap II] Zmiany w projekcie mieszkania / czy są możliwe do zrobienia - Piasta Park

Postautor: impreza » 24 lis 2018, 16:36

Proszę Pana nawet jakby Pan chciał dodać po 10 gniazdek raczej nie byłoby problemu (o ile zabezpieczenia by wytrzymały) bo na tym też wykonawca/podwykonawca zarabiają.
Pytanie dotyczyło wyceny/ceny/kosztów a nie możliwości.

SzAniDaKa
Posty: 17
Rejestracja: 26 maja 2018, 23:10

Re: [Etap II] Zmiany w projekcie mieszkania / czy są możliwe do zrobienia - Piasta Park

Postautor: SzAniDaKa » 24 lis 2018, 18:44

tomasz1978 pisze:W rozmowie z przedstawicielem WS miałem czas w tym miesiącu na zmiany punktów elekt w mieszkaniu. Zrezygnowałem z nich lecz do każdego pokoju dodałem sobie po gniazdku TV oraz do netu. Z rozmowy tel wynika że nie będzie z tym problemu.


O fajnie, że ktoś kontynuuje wątek, ja na razie nic nie zmieniłam i nie naniosłam dodatkowych zmian. Myślałam też nad dodawaniem tych wtyków telewizyjnych i internetowych. Może mi podpowiesz czy za te usługi podbierają dodatkowo opłaty, pasowałoby już zacząć nad tym poważniej myśleć. Wiem tylko, że będę chciała mieć te wtyki we wszystkich pokojach.

impreza
Posty: 68
Rejestracja: 07 mar 2018, 15:00

Re: [Etap II] Zmiany w projekcie mieszkania / czy są możliwe do zrobienia - Piasta Park

Postautor: impreza » 24 lis 2018, 20:21

Tak, pobierają. Jest to zmiana w projekcie. Koszty materiałów, robocizny plus tzw. nadzór autorski. Ile dokładnie tego nie wiem.


tomasz1978
Posty: 40
Rejestracja: 20 gru 2017, 9:04

Re: [Etap II] Zmiany w projekcie mieszkania / czy są możliwe do zrobienia - Piasta Park

Postautor: tomasz1978 » 25 lis 2018, 18:04

Jeśli mi odpowiedzą to się podzielę informacją.

oskar
Posty: 11
Rejestracja: 21 lis 2018, 16:25

Re: [Etap II] Zmiany w projekcie mieszkania / czy są możliwe do zrobienia - Piasta Park

Postautor: oskar » 12 sty 2019, 9:53

Czy ktoś otrzymał wycenę zmian, ile trzeba czekać



Wróć do „Piasta Park Kraków od Wawel Service - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości