Dodatkowy wjazd /wyjazd na osiedle Piasta Park Kraków - czy Wawel Service zrobi

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Piasta Park w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Wawel Service. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
tomasz1978
Posty: 40
Rejestracja: 20 gru 2017, 9:04

Dodatkowy wjazd /wyjazd na osiedle Piasta Park Kraków - czy Wawel Service zrobi

Postautor: tomasz1978 » 27 wrz 2018, 22:55

Jak myślicie czy jest szansa aby Wawel wykonał dwa wyjazdy z osiedla? Na tą chwilę jest ok ale po 100% zabudowie nie będzie jak wbić się szczególnie w lewo na Piasta Kołodzieja.


fero
Posty: 93
Rejestracja: 31 sty 2017, 23:02

Re: Dodatkowy wjazd /wyjazd na osiedle Piasta Park Kraków - czy Wawel Service zrobi

Postautor: fero » 30 wrz 2018, 12:18

tomasz1978 pisze:Jak myślicie czy jest szansa aby Wawel wykonał dwa wyjazdy z osiedla? Na tą chwilę jest ok ale po 100% zabudowie nie będzie jak wbić się szczególnie w lewo na Piasta Kołodzieja.

Prawdę mówiąc, to wątpię, żeby coś się miało zmienić względem pierwotnego planu na osiedlu, skoro tak to deweloper Wawel Service wymyślił. No i gdzie ten wjazd maiłby się znaleźć, ale jeżeli masz tu jakieś pomysły, to może w takim razie warto pisać do dewelopera. Jak na razie z wyjazdem nie jest źle, ale faktycznie, kiedyś może być gorzej.

tomasz1978
Posty: 40
Rejestracja: 20 gru 2017, 9:04

Re: Dodatkowy wjazd /wyjazd na osiedle Piasta Park Kraków - czy Wawel Service zrobi

Postautor: tomasz1978 » 06 paź 2018, 8:28

Racja będę pisał póki jest szansa na zmiany tylko nie chcę być osamotniony. Propozycja moja to drogę przedłużyć w stronę dziąłek bo i tak chyba je zkikwidują jak pociągną drogę przed nasypem kolejowym i można na dole osiedla z nią też połączyć.


rosek
Posty: 57
Rejestracja: 10 paź 2016, 9:31

Re: Dodatkowy wjazd /wyjazd na osiedle Piasta Park Kraków - czy Wawel Service zrobi

Postautor: rosek » 22 paź 2018, 14:36

Tak deweloper zrobi coś za darmo :D Niestety ale nie ma co na to liczyć. Dalej nie są tereny dewelopera tylko prywatne (jakieś pola uprawne) więc dodatkowo bez szans. Z tego co wiem to działek po stronie osiedla nie będą musieli niszczyć bo droga będzie tą droga ma być chyba się łączyć z Powstańców.

Nie jestem pewien ale raczej powinien zostać wyjazd do Ognistych Wici + ten do Piasta Kołodzieja. Do tego z Ognistych Wici można na kilka sposobów wyjechać więc nie wydaje mi się żeby miał to być problem. Gorzej jest z przejezdnością Piasta Kołodzieja w godzinach szczytu ale z tym ciężko będzie coś zrobić (może zmieni to powstanie obwodnicy ale raczej marna szansa moim zdaniem)



Wróć do „Piasta Park Kraków od Wawel Service - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości