[ETAP III] Zakup miejsca postojowego na nowym osiedlu - Piasta Park Kraków

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Piasta Park w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Wawel Service. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
Marc0
Posty: 10
Rejestracja: 16 lut 2019, 0:05

Re: [ETAP III] Zakup miejsca postojowego na nowym osiedlu - Piasta Park Kraków

Postautor: Marc0 » 09 kwie 2019, 23:14

Ok to rozumiem że wpłacałas w tamtym roku a dopiero w tym roku dostałaś potwierdzenie?


SzAniDaKa
Posty: 17
Rejestracja: 26 maja 2018, 23:10

Re: [ETAP III] Zakup miejsca postojowego na nowym osiedlu - Piasta Park Kraków

Postautor: SzAniDaKa » 10 kwie 2019, 9:38

Znaczy potwierdzenie miałam już wydrukowane w banku, że ode mnie przelew poszedł natomiast ze strony dewelopera bardzo długo oczekiwałam na wystawienie faktury.

Marc0
Posty: 10
Rejestracja: 16 lut 2019, 0:05

Re: [ETAP III] Zakup miejsca postojowego na nowym osiedlu - Piasta Park Kraków

Postautor: Marc0 » 10 kwie 2019, 22:09

Dziękuję SzAniDaKa Ja podobnie jak narazie to mam tylko potwierdzenie z banku ito tyle, i nadal czekam na potwierdzenie od Dewelopera.
Pozdrawiam


Nunum
Posty: 12
Rejestracja: 02 lut 2019, 16:59

Re: [ETAP III] Zakup miejsca postojowego na nowym osiedlu - Piasta Park Kraków

Postautor: Nunum » 14 kwie 2019, 10:27

Ja pierwsza transze wplacilam w styczniu i nie mam jeszcze faktury a kilka dni temu dostalam informacje o wplacie drugiej transzy. Jakos w marcu pytalam sie u developera to Pani powiedzialam ze pieniadze dalej sa w banku i jak dostana na konto to wtedy dostane fakture (ale cos to sie przeciaga)

Dawidos16
Posty: 18
Rejestracja: 12 lut 2019, 17:12

Re: [ETAP III] Zakup miejsca postojowego na nowym osiedlu - Piasta Park Kraków

Postautor: Dawidos16 » 14 lip 2020, 15:21

Witam,

czy po oddaniu Piasta Park 2 nie bylo problemu z zakupem miejsca postojowego? pozdrawiam



Wróć do „Piasta Park Kraków od Wawel Service - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości