[Etap II] Ogródek / różnice w planowanej i finalnej powierzchni ogródka - Piasta Park

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Piasta Park w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Wawel Service. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
impreza
Posty: 68
Rejestracja: 07 mar 2018, 15:00

Re: [Etap II] Ogródek / różnice w planowanej i finalnej powierzchni ogródka - Piasta Park

Postautor: impreza » 18 wrz 2019, 13:33

Podjechałem dziś sprawdzić postępy, masz rację @RREvoque, będzie to droga pożarowa wzdłuż miejsc parkingowych pod budynek B2 (sprawdziłem w planie zagospodarowania terenu, nie zwróciłem na to uwagi wcześniej).
Mam nadzieję że powstanie jakieś zabezpieczenie przed wjazdem i parkowaniem niepowołanych pojazdów...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Lokatorka00
Posty: 11
Rejestracja: 07 lut 2019, 16:21

Re: [Etap II] Ogródek / różnice w planowanej i finalnej powierzchni ogródka - Piasta Park

Postautor: Lokatorka00 » 25 wrz 2019, 13:52

Wygląda na to, że nie będzie podwyższenia ogródków jak w etapie I i ogródki będą wychodzić prosto na parking... :?

lapides17
Posty: 6
Rejestracja: 17 lut 2019, 20:37

Re: [Etap II] Ogródek / różnice w planowanej i finalnej powierzchni ogródka - Piasta Park

Postautor: lapides17 » 29 wrz 2019, 18:59

Coraz gorzej to osiedle zaczyna wyglądać, a ja zaczynam żałować zakupu. Myślałem, że dziedziniec będzie wolny od betonu i dróg i dlatego, mimo paskudnego widoku na 10-piętrowy blok na przeciwko, zdecydowałem się na zakup mieszkania z widokiem na niego, a tu takie jajo... prawie pod samymi oknami będę miał drogę. Ciekawe co jeszcze wyjdzie w praniu bo projekt wyglądał fajnie, realizacja co krok mnie zawodzi.


RREvoque
Posty: 126
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:45

Re: [Etap II] Ogródek / różnice w planowanej i finalnej powierzchni ogródka - Piasta Park

Postautor: RREvoque » 04 kwie 2020, 20:03

Ciekawa historia... Ogródki od strony 1 etapu są o połowę mniejsze niż w 1 etapie. Analogicznie w obu atapach jest skarpa, potem chodnik i miejsca postojowe a jednak w 2 etapie ogródki są o połowę mniejsze... Czy przepisy się zmieniły w czasie kiedy zaczął być budowany 2 etap?



Wróć do „Piasta Park Kraków od Wawel Service - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości