Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Piasta Park w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Wawel Service. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
Simson
Posty: 47
Rejestracja: 01 lis 2016, 9:57

Re: Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: Simson » 24 lip 2017, 7:28

Myślę że ściana zachodnia zostanie taka jaka jest. Wszystko zgadza się z projektem.

Obrazek


k.socha
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2017, 9:18

Re: Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: k.socha » 24 lip 2017, 9:19

Wow jak super! Już nie mogę się doczekać :)

RREvoque
Posty: 126
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:45

Re: Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: RREvoque » 25 lip 2017, 6:13

Tylko jak miało być? Bo widzisz jak podpisywalem umowę rok temu to pasy były i tej wizualizacji bez pasów nie było :) nie moja część bloku, ale jest rozbieżność.
To pewnie dlatego że ciemny kolor by przyciągał słońce i niepotrzebnie nagrzewal mieszkania bo to zachodnia ściana :lol:

Obrazek


Nowy lokator Piasta
Posty: 60
Rejestracja: 25 paź 2016, 21:52

Re: Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: Nowy lokator Piasta » 25 lip 2017, 22:53

Ostatnio byłem oglądać mieszkanie.
Doszedłem do 4 piętra i z tego co widzę to słabo z postępem budowa idzie.
Płytki położone na schodach w 70%, elektryka tylko puszczone kable, ściany sufity nie pomalowane i chyba nie wygładzone
Szkoda też że robotnicy nie sprzątają po sobie petów w mieszkaniach

PYTANIE
Kto ma mieszkanie na wyższych kondygnacjach proszę o informację jeżeli był na budowie jak wygląda postęp prac
Ja pierwsze odbiory stawiam na STYCZEŃ 2018 :roll:

RREvoque
Posty: 126
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:45

Re: Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: RREvoque » 06 sie 2017, 9:30

Odbiór zrobią najpóźniej do końca grudnia bo tak jest w umowie, jeśli będzie opóźnienie to będą placic kary x224 mieszkania więc napewno w tym roku odbiór :)
A tak wygląda lokal użytkowy na dole drugi też jest gotowy. Droga wyjazdowa na ul. Ognistych Wici w os. Piastów jest gotowa.

Obrazek

grzegoor
Posty: 22
Rejestracja: 14 gru 2016, 8:59

Re: Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: grzegoor » 06 sie 2017, 9:35

Wiem, że to nie jest ten temat, ale odbiory w grudniu nie brzmią pocieszająco. :D
Zwłaszcza, że rok temu obiecali wejście na mieszkanie w kwietniu, a przekazanie kluczy na wrzesień. ;) Nauczka na przyszłość - nie wierzyć w żadne obietnice dewelopera. :D

Qubus
Posty: 17
Rejestracja: 23 lip 2017, 14:19

Re: Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: Qubus » 07 sie 2017, 17:40

Wygląda dobrze - oby tak dalej :D
Mnie martwi tylko inna kwestia: jaka będzie możliwość zaparkowania samochodu gdzieś blisko bloku.... miejsca w parkingu podziemnym oraz naziemnym sprzedały się od razu, więc chyba będzie z tym problem.

Simson
Posty: 47
Rejestracja: 01 lis 2016, 9:57

Re: Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: Simson » 07 sie 2017, 18:58

Nie ma co ukrywać jeśli nie masz miejsca podziemnego lub przed blokiem to rodzi się lekki problem. Zależy też o której godzinie przyjedziesz. Zasada jedna im później tym gorzej.


pawel121
Posty: 15
Rejestracja: 18 paź 2016, 11:44

Re: Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: pawel121 » 07 sie 2017, 19:43

Ja akurat kupowałem dosyć wcześnie mieszkanie więc na miejsce parkingowe podziemne się załapałem, ale też jestem ciekaw jak to będzie wyglądało.
Wiadomo ile było dostępnych miejsc parkingowych naziemnych do wykupienia oraz ile będzie ogólnodostępnych?
Ciekaw też jestem na ile w ogóle koncepcja urbanistyczna osiedla jest aktualna. Według pierwszego planu główny dojazd od Piasta Kołodzieja miał miejsca parkingowe prawie na całej długości i po obydwu stronach. Ta droga jednak zapewne szybko nie zostanie otwarta, gdyż będzie wykorzystywana do przejazdu maszyn budowlanych na kolejne etapy inwestycji. Moje informacje są jednak sprzed wielu miesięcy, ktoś ma aktualniejszy stan wiedzy? :)

Mam też pytanie z innej beczki. Jakie posiadacie plany i rzuty i co jeszcze ewentualnie można dostać?
Ja mam: koncepcja urbanistyczna osiedla, projekt zagospodarowania terenu wokół bloku, rzut garażu, rzut piętra, rzut/plan mieszkania.

Simson
Posty: 47
Rejestracja: 01 lis 2016, 9:57

Re: Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: Simson » 07 sie 2017, 20:56

Jeśli chodzi o miejsca postojowe na zewnątrz to części miejsc będzie oddanych do użytku dopiero w drugim kwartale 2018. Tak jak wspomniałeś będzie tam wjazd i wyjazd z drugiego etapy budowy.
Natomiast czy będę miejsca ogólno dostępne, szczerze wątpię. Pozostaje jedynie wykupić miejsce na parkingu strzeżonym koło placu targowego. Im szybciej tym lepiej. Obok powstaje Piasta towers i też może być ciężko z miejscami.



Wróć do „Piasta Park Kraków od Wawel Service - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości