Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Piasta Park w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Wawel Service. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
derivee
Posty: 2
Rejestracja: 20 sie 2016, 16:11

Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: derivee » 20 sie 2016, 16:32

Jestem jedną z osób zainteresowanych zakupem mieszkania w Piasta Parku.
Ostatnio byłam na miejscu oglądnąć okolicę, moim zdaniem sam blok ma dość atrakcyjne położenie, zwrócony jest w stronę parku przy Fortach Mistrzejowickich, nie w stronę osiedla które w przyszłości powstanie w tamtej okolicy (z tego co się orientuję ma zostać wybudowane jeszcze 5 podobnych bloków).
Przesyłam aktualne zdjęcia zrobione ok. tydzień temu.

Widok od strony północno zachodniej:
Obrazek

Widok od strony parku (południowo-wschodniej):
Obrazek

Obrazek


aneta.be
Posty: 18
Rejestracja: 18 sie 2016, 7:37

Re: Budowa inwestycji Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: aneta.be » 22 sie 2016, 8:54

@derivee dzięki za zdjęcia :) widzę że dosyć szybko idzie budowa :) oby tak dalej!

ister
Posty: 95
Rejestracja: 19 sie 2016, 11:36

Re: Budowa inwestycji Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: ister » 04 wrz 2016, 22:52

Udało mi się zrobić nowe zdjęcia, na których widać, jak idzie budowa inwestycji Piasta Park, a chyba jest nieźle :) Jak widać, prace toczą się na 3 i 4 piętrze, więc są postępy :) A kiedy byłem się tam przejść, to też cały czas lał się beton i prace były prowadzone.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ogólnie, to podoba mi się ta okolica, jest park obok powstającego osiedla, no i ta wielka łąka oraz pola i widok na wioski :) Ciekawe co będą budować dookoła, ale to wszystko ma zadatki na ładne osiedle :)


Marti
Posty: 21
Rejestracja: 01 paź 2016, 12:43

Re: Budowa inwestycji Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: Marti » 01 paź 2016, 13:34

Witam przyszłych mieszkańców :) Fotki z końcówki września

Obrazek
Obrazek

ister
Posty: 95
Rejestracja: 19 sie 2016, 11:36

Re: Budowa inwestycji Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: ister » 04 paź 2016, 22:12

@Marti, dzięki za relację, wygląda na to, że to całkiem sprawnie idzie :) Wygląda na to, że byłem niewiele wcześniej niż Ty, a już coś zdążyło urosnąć. W sumie to czekam na ładną pogodę, żeby znowu móc się tam wybrać na spacer i trochę tego uwiecznić, mam nadzieję, że postępy na budowie Piasta Parku będą zauważalne :)

RREvoque
Posty: 126
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:45

Re: Piasta Park Kraków Wawel Service - opinie i forum ul. Piasta Kołodzieja

Postautor: RREvoque » 05 paź 2016, 19:56

Witam, kupiliśmy mieszkanie w Piasta Park. Mieszkamy blisko i co kilka dni jesteśmy tam na spacerze z psem. Zdjęcie z 1.10.2016r. Lewe skrzydlo ma już 5 pietro prawe to z tarasami 4. Czy ktoś zaklada forum mieszkańców Piasta Park?

Obrazek

RREvoque
Posty: 126
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:45

Re: Budowa inwestycji Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: RREvoque » 07 paź 2016, 21:54

Dziś odwiedziłem budowę no i w prawym skrzydle już na pierwszym piętrze postawione są ścianki działowe :)

rosek
Posty: 57
Rejestracja: 10 paź 2016, 9:31

Re: Budowa inwestycji Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: rosek » 10 paź 2016, 9:32

No to brakuje jeszcze 4,5 pięter do zbudowania do końca listopada (stan surowy otwarty). Chyba mają jakieś opóźnienia


aneta.be
Posty: 18
Rejestracja: 18 sie 2016, 7:37

Re: Budowa inwestycji Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: aneta.be » 10 paź 2016, 10:54

@rosek skąd takie wnioski że są opóźnienia? Jak dla mnie idą w górę w dość dobrym tempie :) Nie strasz ludzi! Muszą zrobić na czas, nie ma innej opcji :D

rosek
Posty: 57
Rejestracja: 10 paź 2016, 9:31

Re: Budowa inwestycji Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: rosek » 10 paź 2016, 11:35

Wychodzi średnio piętro miesięcznie. Może się sprężą i zaczną budować szybciej ale wątpię. Mi też nie jest to na rękę bo sam kupiłem mieszanie w tej inwestycji.



Wróć do „Piasta Park Kraków od Wawel Service - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości