Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Piasta Park w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Wawel Service. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
RREvoque
Posty: 126
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:45

Re: Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: RREvoque » 25 kwie 2017, 19:09

Ada_26 pisze:Spokojnie, nie panikujmy i nie martwmy się na zapas :) Wawel Service to raczej porządny deweloper, z dobrą opinią. Na pewno wszystko będzie tak, jak ma być :)

Bez rusztowania nie będzie.. :)
Bylem tam w weekend i ciemno szare są wneki balkonowe na tej białej częśći. I to tyle, raczej nic się nie zmieni.


Nowy lokator Piasta
Posty: 60
Rejestracja: 25 paź 2016, 21:52

Re: Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: Nowy lokator Piasta » 18 maja 2017, 8:10

Dokładnie nic się nie zmieni, informacja potwierdzona.
Wizualizacja na projekcie tej ściany w pasy bardziej mi się podobała niż tak jak jest teraz. :cry:

slawekw
Posty: 12
Rejestracja: 25 maja 2017, 9:34

Re: Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: slawekw » 28 maja 2017, 21:38

Odwiedziłem ostatnio budowę i mam kilka zdjęć.
Może się przydadzą - taka wiedza z położonych instalacji i inne.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


marika
Posty: 34
Rejestracja: 19 paź 2016, 10:55

Re: Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: marika » 29 maja 2017, 0:58

Nie wiem jak Ci się udało zrobić te zdjęcia, ale chylę czoła ;) Wygląda to wszystko naprawdę nieźle, i dosyć czysto wszystko robią. Choć z tego, co widzę, to chyba będziemy mieć w mieszkaniach rurki w kuchniach i łazienkach puszczone po ścianach :/ No ale tu chyba ostatnio znacząco zmienił się standard deweloperski... takie czasy. Niemniej ludzie sobie z tym jakoś radzą :)

Simson
Posty: 47
Rejestracja: 01 lis 2016, 9:57

Re: Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: Simson » 29 maja 2017, 8:34

Jak udało Ci się wejść na teren budowy.? Nie ukrywam też chciałbym zobaczyć swoje mieszkanie w jakim jest obecnie etapie.
Po zdjęciach jakie dodałeś wnioskuję że odbiór będzie dopiero późną jesienią. Myślałem że może uda się odebrać klucze wrzesień/październik.

rosek
Posty: 57
Rejestracja: 10 paź 2016, 9:31

Re: Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: rosek » 29 maja 2017, 10:22

Nie chcę Cię martwić ale u mnie w umowie odbiory są wpisane do 2 kwartału 2018 więc zdziwiłbym się jakby odbiór był w tym roku :D

Zwłaszcza że mieli pewne opóźnienia

slawekw
Posty: 12
Rejestracja: 25 maja 2017, 9:34

Re: Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: slawekw » 29 maja 2017, 14:21

Simson pisze:Jak udało Ci się wejść na teren budowy.? Nie ukrywam też chciałbym zobaczyć swoje mieszkanie w jakim jest obecnie etapie.
Po zdjęciach jakie dodałeś wnioskuję że odbiór będzie dopiero późną jesienią. Myślałem że może uda się odebrać klucze wrzesień/październik.

Jako nowy klient mogłem sobie to zrobić oficjalnie bez problemów, jeszcze przed podpisaniem umowy.

Simson
Posty: 47
Rejestracja: 01 lis 2016, 9:57

Re: Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: Simson » 29 maja 2017, 15:07

slawekw pisze:
Simson pisze:Jak udało Ci się wejść na teren budowy.? Nie ukrywam też chciałbym zobaczyć swoje mieszkanie w jakim jest obecnie etapie.
Po zdjęciach jakie dodałeś wnioskuję że odbiór będzie dopiero późną jesienią. Myślałem że może uda się odebrać klucze wrzesień/październik.

Jako nowy klient mogłem sobie to zrobić oficjalnie bez problemów, jeszcze przed podpisaniem umowy.

No tak przed podpisaniem umowy mogłeś sprawdzić co tak naprawdę kupujesz. Większość bądź część osób z forum kupili mieszkanie gdzie było parę kondygnacji.
A jaki masz termin odbioru mieszkania? Koniec bieżącego roku?
Pozdrawiam


slawekw
Posty: 12
Rejestracja: 25 maja 2017, 9:34

Re: Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: slawekw » 29 maja 2017, 15:39

Simson pisze:
slawekw pisze:
Simson pisze:Jak udało Ci się wejść na teren budowy.? Nie ukrywam też chciałbym zobaczyć swoje mieszkanie w jakim jest obecnie etapie.
Po zdjęciach jakie dodałeś wnioskuję że odbiór będzie dopiero późną jesienią. Myślałem że może uda się odebrać klucze wrzesień/październik.

Jako nowy klient mogłem sobie to zrobić oficjalnie bez problemów, jeszcze przed podpisaniem umowy.

No tak przed podpisaniem umowy mogłeś sprawdzić co tak naprawdę kupujesz. Większość bądź część osób z forum kupili mieszkanie gdzie było parę kondygnacji.
A jaki masz termin odbioru mieszkania? Koniec bieżącego roku?
Pozdrawiam

Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie mam do końca roku 2017, odbiory sukcesywnie po tym terminie, a ostateczne przeniesienie praw do końca drugiego kwartału 2018.

Kriso24
Posty: 9
Rejestracja: 01 mar 2017, 6:33

Re: Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: Kriso24 » 29 maja 2017, 15:48

Ja ostatnio rozmawiałem z kobietą od kredytów i powiedziała żę około września budynek zacznie przechodzić odbiór który potrwa około 1,5 miesiąca więc klucze przełom pazdziernik listopad a jak bedzie to się okaże



Wróć do „Piasta Park Kraków od Wawel Service - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość