[Etap II] Ogrzewanie bloku w zimie przed odbiorami - Piasta Park Kraków

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Piasta Park w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Wawel Service. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
pkkrak
Posty: 8
Rejestracja: 03 kwie 2019, 23:43

[Etap II] Ogrzewanie bloku w zimie przed odbiorami - Piasta Park Kraków

Postautor: pkkrak » 04 gru 2019, 17:18

Cześć!!!
Czy ktoś z Was się orientuję może jak to teraz będzie z ogrzewaniem budynków z II etapu?
Czy będą grzać i suszyć budynki czy tak sobie będą stały do odbiorów i będą ściany przemarzać :?:


DOPEL
Posty: 14
Rejestracja: 26 lut 2017, 19:51

Re: [Etap II] Ogrzewanie bloku w zimie przed odbiorami - Piasta Park Kraków

Postautor: DOPEL » 08 gru 2019, 12:04

Jak odebrałem mieszkanie w 1 etapie to codziennie chodziłem prosić o uruchomienie ogrzewania i dopiero po 4 dniach włączyli. Więc pierwsze 4 dni pracy z farelką sobie urządziłem.

impreza
Posty: 68
Rejestracja: 07 mar 2018, 15:00

Re: [Etap II] Ogrzewanie bloku w zimie przed odbiorami - Piasta Park Kraków

Postautor: impreza » 08 gru 2019, 14:41

pkkrak pisze:Cześć!!!
Czy ktoś z Was się orientuję może jak to teraz będzie z ogrzewaniem budynków z II etapu?
Czy będą grzać i suszyć budynki czy tak sobie będą stały do odbiorów i będą ściany przemarzać :?:

Zapewne będą sobie staly. Kto miałby zaplacic za ogrzewanie? Mieszkancy nawet jakby chcieli nie mają jak (formalnie lokale nie sa przekazane), deweloper z pewnością też nie zaplaci.
Pytanie również czy instalacja CO jest juz gotowa (nie tylko w mieszkaniach ale rowniez glowne przylacze).



Wróć do „Piasta Park Kraków od Wawel Service - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość