Głośność mieszkań / wyciszenie nowych mieszkań - osiedle Piasta Park Kraków

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Piasta Park w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Wawel Service. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
Sattazz
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2020, 10:02

Głośność mieszkań / wyciszenie nowych mieszkań - osiedle Piasta Park Kraków

Postautor: Sattazz » 22 sty 2020, 10:11

Cześć, planuje zakup mieszkania na tym osiedlu w etapie 3 i mam pytania do obecnych mieszkańców:
- jak mieszkania są wyciszone? Czy sąsiadów bardzo słychać w codziennym życiu? :) kroki, zabawy,śmiech krzyki itp.
- czy budynek bardzo "chodzi"? Pękają ściany itp?
- jak sprawują się te parkingi z rampami dwupoziomowymi?
- warto pchać się w wykończenie z excellenta?
- mieszkańcy to raczej rodziny z dziećmi czy większość mieszkań pod wynajem?

Za każdą odpowiedź serdeczne dzięki!


amiskiew
Posty: 70
Rejestracja: 25 paź 2017, 22:21

Re: Głośność mieszkań / wyciszenie nowych mieszkań - osiedle Piasta Park Kraków

Postautor: amiskiew » 27 sty 2020, 15:21

Kto ma Ci udzielić takich odpowiedzi, skoro PPIII i II nie są jeszcze zamieszkałe.
jak mieszkania są wyciszone? Czy sąsiadów bardzo słychać w codziennym życiu? :) kroki, zabawy,śmiech krzyki itp.
Wszystko zależy od sąsiadów i Twojego charakteru. Mieszkając w bloku masz minimum kilku sąsiadów mieszkających obok, nad i pod Tobą. Jedni czytają inni tańczą i śpiewają
- czy budynek bardzo "chodzi"? Pękają ściany itp?
Jak się wprowadzimy To Ci odpowiem. PP I to inny budynek, na innym gruncie i nie można ich porównywać.
- jak sprawują się te parkingi z rampami dwupoziomowymi?
Z tego co wiem w PPI nie ma parkingów dwupoziomowych. Osobiście widziałem takie w Czechach i działały super.
- mieszkańcy to raczej rodziny z dziećmi czy większość mieszkań pod wynajem?
Jak w każdym bloku mieszkają młodzi, starzy, z dziećmi i bez dzieci. Duża część mieszkań jest wynajmowanych, co nie ma wpływu na to kto będzie Cię wkurzał. Stary, bezdzietny właściciel mieszkania może być bardziej uciążliwy od młodego, dzieciatego wynajmującego mieszkanie.



Wróć do „Piasta Park Kraków od Wawel Service - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości