[Etap II] Pierwsze wejście do nowego mieszkania od dewelopera - Piasta Park Kraków

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Piasta Park w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Wawel Service. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
woman.niezalezna
Posty: 8
Rejestracja: 25 lip 2019, 16:33

[Etap II] Pierwsze wejście do nowego mieszkania od dewelopera - Piasta Park Kraków

Postautor: woman.niezalezna » 21 lut 2020, 20:04

Czy ktoś z was mógłby powiedzieć, kiedy będzie można wejść na teren inwestycji i do zakupionego mieszkania?


siwy1117
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2018, 0:19

Re: [Etap II] Pierwsze wejście do nowego mieszkania od dewelopera - Piasta Park Kraków

Postautor: siwy1117 » 21 lut 2020, 20:52

W tym tygodniu rozmawiałem z przedstawicielką WS. Już można się umawiać ;)

pkkrak
Posty: 8
Rejestracja: 03 kwie 2019, 23:43

Re: [Etap II] Pierwsze wejście do nowego mieszkania od dewelopera - Piasta Park Kraków

Postautor: pkkrak » 21 lut 2020, 21:33

siwy1117 pisze:W tym tygodniu rozmawiałem z przedstawicielką WS. Już można się umawiać ;)

A to dotyczy obu budynków czy tylko B2?


amiskiew
Posty: 70
Rejestracja: 25 paź 2017, 22:21

Re: [Etap II] Pierwsze wejście do nowego mieszkania od dewelopera - Piasta Park Kraków

Postautor: amiskiew » 21 lut 2020, 22:44

Dzisiaj niektórzy dostali maila.
"Szanowni Państwo
uprzejmie informuję, że od 25 lutego 2020 będzie możliowść obejrzenia mieszkań w Budynku B2 w inwestycji Piasta Park 2
Zgodnie z wcześniejszymi informacjami - przysługuje jedno wejście do mieszkania przed odbiorem"
Odbiory coraz bliżej?

woman.niezalezna
Posty: 8
Rejestracja: 25 lip 2019, 16:33

Re: [Etap II] Pierwsze wejście do nowego mieszkania od dewelopera - Piasta Park Kraków

Postautor: woman.niezalezna » 21 lut 2020, 23:15

Dobrze wiedzieć. Możliwość wejścia mają blok B2 a wiadomo kiedy budynek B1 będzie miał taką możliwość? Przyznam że niecierpliwie oczekuję bo w końcu półtora roku czekałam na taką wiadomość.

woman.niezalezna
Posty: 8
Rejestracja: 25 lip 2019, 16:33

Re: [Etap II] Pierwsze wejście do nowego mieszkania od dewelopera - Piasta Park Kraków

Postautor: woman.niezalezna » 21 lut 2020, 23:15

siwy1117 pisze:W tym tygodniu rozmawiałem z przedstawicielką WS. Już można się umawiać ;)

Który blok?

siwy1117
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2018, 0:19

Re: [Etap II] Pierwsze wejście do nowego mieszkania od dewelopera - Piasta Park Kraków

Postautor: siwy1117 » 24 lut 2020, 18:54

woman.niezalezna pisze:
siwy1117 pisze:W tym tygodniu rozmawiałem z przedstawicielką WS. Już można się umawiać ;)

Który blok?

B2. B1 bodajże około miesiąc później.

impreza
Posty: 68
Rejestracja: 07 mar 2018, 15:00

Re: [Etap II] Pierwsze wejście do nowego mieszkania od dewelopera - Piasta Park Kraków

Postautor: impreza » 25 lut 2020, 11:17

Jeśli ktoś z Państwa był ogladac bardzo prosze o podzielenie sie wrazeniami/zdjeciami.
Prośba szczegolnie do @amiskiew ;)


amiskiew
Posty: 70
Rejestracja: 25 paź 2017, 22:21

Re: [Etap II] Pierwsze wejście do nowego mieszkania od dewelopera - Piasta Park Kraków

Postautor: amiskiew » 25 lut 2020, 17:13

impreza pisze:Jeśli ktoś z Państwa był ogladac bardzo prosze o podzielenie sie wrazeniami/zdjeciami.
Prośba szczegolnie do @amiskiew ;)


Stan mieszkań zadowalający. Spodziewałem się czegoś gorszego.
Ściany pokryte tynkiem gipsowym maszynowym, ale bardzo ładnie wykończonym. Dla mniej wymagających nadaje się pod malowanie. W mieszkaniach rzuca się w oczy biała, plastikowa skrzynka z mediami, umieszczona zaraz po wejściu do mieszkania. Nadaje się tylko do wymiany lub zabudowy.
Na ścianie zamontowany uchwyt i wtyczka ., który będzie podpięty przed odbiorem.
W mieszkaniu czysto, chyba nawet odkurzone. Łączenie ścian z podłogą gładkie, z czystą szczeliną dylatacyjną. Okna i drzwi balkonowe umyte, albo bardzo czyste. Zamontowane gniazdka i wyłączniki światła całkiem przyzwoitej jakości. Dla mnie jako inwestora w mieszkania pod wynajem super jakość, co nie znaczy, że przy odbiorze nie sprawdzę wszystkiego szczegółowo z kamerą termowizyjną i miernikami.
Kaloryfer w łazience standardowy, biały. W pokojach kaloryfer płytowy, rzekłbym paskudny.
Windy jeszcze zablokowane.
Przed blokiem wyłożenie "siatkowe", to droga techniczna dla MPGO, policji, karetek i innych służb.
Na środku placu między blokami wstępne miejsce pod "plac zabaw".
Plac zabaw to tylko jedna huśtawka :)

Blok będzie miał numer 56D.
Wprowadzono nową numerację mieszkań, inną niż w prospekcie i umowach.
Wawel Service przewiduje odbiory mieszkań na maj, czerwiec 2020.

impreza
Posty: 68
Rejestracja: 07 mar 2018, 15:00

Re: [Etap II] Pierwsze wejście do nowego mieszkania od dewelopera - Piasta Park Kraków

Postautor: impreza » 25 lut 2020, 17:19

Dziękuję ;) mozna liczyc na jakies zdjecia ze srodka?



Wróć do „Piasta Park Kraków od Wawel Service - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości