[Etap III] Kiedy odbiory mieszkań od dewelopera - Piasta Park Kraków

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Piasta Park w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Wawel Service. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
Marc0
Posty: 10
Rejestracja: 16 lut 2019, 0:05

[Etap III] Kiedy odbiory mieszkań od dewelopera - Piasta Park Kraków

Postautor: Marc0 » 21 lut 2020, 22:41

Witam jak myślicie kiedy będzie odbiór mieszkań,? styczeń? budowa idzie dość szybko :D


anita2020
Posty: 5
Rejestracja: 23 kwie 2020, 14:46

Re: [Etap III] Kiedy odbiory mieszkań od dewelopera - Piasta Park Kraków

Postautor: anita2020 » 23 kwie 2020, 14:48

Styczeń - też mam taką nadzieję. :)

amiskiew
Posty: 70
Rejestracja: 25 paź 2017, 22:21

Re: [Etap III] Kiedy odbiory mieszkań od dewelopera - Piasta Park Kraków

Postautor: amiskiew » 24 kwie 2020, 21:32

Jeśli nic się nie zmieniło to informację jaką dostałem w marcu tego roku brzmiała: "mamy duże przyspieszenie i planujemy zacząć oddawanie mieszkań w grudniu 2020 roku"
Ekipy budowlane mają dobre tempo pracy i wygląda na to, że nawet wirus nie zatrzymał budowy.
Budynki C2 i C3 są już zamknięte z zewnątrz. Trwają prace wewnętrzne. C1 - końcówka ocieplenia, ale w środku trwają montaże kanałów wentylacji


Marc0
Posty: 10
Rejestracja: 16 lut 2019, 0:05

Re: [Etap III] Kiedy odbiory mieszkań od dewelopera - Piasta Park Kraków

Postautor: Marc0 » 30 kwie 2020, 19:52

Witam czy ktoś z Państwa dostał pismo z sądu ? dotyczące roszczeń co do działki ?

impreza
Posty: 68
Rejestracja: 07 mar 2018, 15:00

Re: [Etap III] Kiedy odbiory mieszkań od dewelopera - Piasta Park Kraków

Postautor: impreza » 01 maja 2020, 0:42

Coś więcej na ten temat? O jaką działkę chodzi i kto ma roszczenia?

amiskiew
Posty: 70
Rejestracja: 25 paź 2017, 22:21

Re: [Etap III] Kiedy odbiory mieszkań od dewelopera - Piasta Park Kraków

Postautor: amiskiew » 01 maja 2020, 12:29

@Marc0 - jak coś chcesz napisać to najpierw dowiedz się o co chodzi, a dopiero potem strasz ludzi.
Roszczenie to nic innego jak skutek podpisania umowy deweloperskiej. W dziale III księgi wieczystej - Prawa, roszczenia i ograniczenia - pojawiła się treść wpisu:
"Roszczenie o wybudowaniu na nieruchomości położonej przy ulicy Piasta Kołodzieja/Ognistych Wici w Krakowie Budynku C2 ( tu w zależności od kupionego mieszkania), wyodrębnienie w tym budynku lokalu mieszkalnego oznaczonego roboczo numerem XX oraz o przeniesienie prawa własności tego lokalu mieszkalnego wraz z prawami do wyłącznego korzystania ze wskazanymi w umowie: miejsc postojowych i komórki lokatorskiej na rzecz: (Tu nazwiska i dane kupujących)

impreza
Posty: 68
Rejestracja: 07 mar 2018, 15:00

Re: [Etap III] Kiedy odbiory mieszkań od dewelopera - Piasta Park Kraków

Postautor: impreza » 01 maja 2020, 12:55

Dzięki amiskiew.
Jak zwykle ktoś coś usłyszy, źle zinterpretuje a potem ferment...
Normalne pismo które każdy po akcie notarialnym powinien dostać.
Pozdrowienia

Mały
Posty: 4
Rejestracja: 30 wrz 2019, 16:18

Re: [Etap III] Kiedy odbiory mieszkań od dewelopera - Piasta Park Kraków

Postautor: Mały » 19 maja 2020, 12:02

Witam dzisiaj 19.05.2020 dzwoniłem do ws i poinformowała mnie panie że odbioru mieszkania może być we wrześniu tego roku, oby to była prawda 8-)


amiskiew
Posty: 70
Rejestracja: 25 paź 2017, 22:21

Re: [Etap III] Kiedy odbiory mieszkań od dewelopera - Piasta Park Kraków

Postautor: amiskiew » 19 maja 2020, 21:56

Mały pisze:Witam dzisiaj 19.05.2020 dzwoniłem do ws i poinformowała mnie panie że odbioru mieszkania może być we wrześniu tego roku, oby to była prawda 8-)

Byłeś na budowie? Widziałeś stan zaawansowania? Takie bajki to dzieciom opowiadaj. Jeszcze elewacja nie skończona, nie wspominając o instalacjach wewnętrznych, ścianach działowych, wylewkach itp. na to potrzeba kilka dobrych miesięcy.

Mały
Posty: 4
Rejestracja: 30 wrz 2019, 16:18

Re: [Etap III] Kiedy odbiory mieszkań od dewelopera - Piasta Park Kraków

Postautor: Mały » 20 maja 2020, 23:32

amiskiew pisze:
Mały pisze:Witam dzisiaj 19.05.2020 dzwoniłem do ws i poinformowała mnie panie że odbioru mieszkania może być we wrześniu tego roku, oby to była prawda 8-)

Byłeś na budowie? Widziałeś stan zaawansowania? Takie bajki to dzieciom opowiadaj. Jeszcze elewacja nie skończona, nie wspominając o instalacjach wewnętrznych, ścianach działowych, wylewkach itp. na to potrzeba kilka dobrych miesięcy.

Witam, tak byłem na budowie ale czy to ma jakieś znaczenie jak napisałem to informacja z biura WS a nie ze ja tak powiedziałem, z tego winika zostałem oszukany jak sądzisz ze to bajki.



Wróć do „Piasta Park Kraków od Wawel Service - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość