Czynsz za mieszkania na osiedlu Wielicka Garden Atal i co zawiera

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla Wielicka Garden w Krakowie, które buduje deweloper Atal. Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
Hanna
Posty: 27
Rejestracja: 10 paź 2016, 13:13

Czynsz za mieszkania na osiedlu Wielicka Garden Atal i co zawiera

Postautor: Hanna » 20 paź 2016, 15:18

Witam Deweloper nie udzieli nam informacji ile będzie całkowity czynsz , bo to od nas będzie zależało co będzie w tej cenie , czy będziemy mieć ochronę 24h czy kamery, sprzątanie klatek codziennie czy raz w tygodniu.... itp. w inwestycji tego dewelopera czynsz wacha się od 6-8zl za m2 trudno odpowiedzieć jaka będzie cena szacunkowa , ja jednak jestem Pozytywnie nastawiona na moje M , w końcu zawsze mogę sprzedać i kupić cos innego, to my decydujemy gdzie będziemy żyć ;-) pozdrawiam
:)


efka
Posty: 3
Rejestracja: 30 sty 2017, 13:25

Re: Czynsz za mieszkania na osiedlu Wielicka Garden Atal i co zawiera

Postautor: efka » 01 lut 2017, 11:12

Co do czynszu administracyjnego to kobieta nam mówiła, że zarządcą będzie NCC i koszt będzie wynosił ok 6 zł/m kw. Wspomniała też, że od nas będzie zależało co będziemy chcieć jako mieszkańcy i to będzie wpływało na ostateczną wysokość czynszu wiec ciężko dokładnie oszacować

AgaInes
Posty: 3
Rejestracja: 17 gru 2018, 14:31

Re: Czynsz za mieszkania na osiedlu Wielicka Garden Atal i co zawiera

Postautor: AgaInes » 22 sty 2019, 23:23

Witam wszystkich,

wracam do tematu. Odebrałam mieszkanie z II etapu. Rachunki za czynsz wydają się dość spore porównując je np z opłatami przy inwestycji na Praskiej (również blisko centrum). Na razie rozlicza nas jeszcze sam deweloper, jak zrozumiałam dopóki nie powstanie wspólnota (potem NCC wyrówna rachunki za media). Moje pytanie- czy podane ceny za np wodę za m3 pozostaną takie same czy jak będziemy już rozliczani pod NCC to ceny za metr mogą ulec zmianie?

Może głupie pytanie, ale całe życie w domu i rachunki mieszkaniowe to nowość:)

PS Czy ktoś z odbierających mieszkanie z II etapu miał już informację o datach podpisu notarialnego?
dzięki!


lolek18
Posty: 50
Rejestracja: 16 cze 2017, 9:40

Re: Czynsz za mieszkania na osiedlu Wielicka Garden Atal i co zawiera

Postautor: lolek18 » 24 sty 2019, 13:04

Tez mnie wysokość rachunku zastanawia, zwłaszcza za wodę.

Odebraliśmy mieszkanie II etapu końcem listopada i żadnej informacji odnośnie aktu do tej pory nie otrzymaliśmy.



Wróć do „Wielicka Garden Kraków od dewelopera Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość