Strona 1 z 1

Osiedle Wielicka Garden - Atal sprzedaje mieszkania w II etapie osiedla

: 14 lut 2017, 12:15
autor: kama
Alicja pisze:Na oficjalnej stronie można znaleźć więcej fotek 1 etapu: wielickagarden
Natomiast w sprzedaży pojawił się 2 etap czyli dodatkowe 4 budynki (więcej etapów tu już nie będzie).
Jeden z budynków w 2 etapie nie ma garaży podziemnych, natomiast współczynnik miejsc postojowych do ilości mieszkań jest prawie 1:1.
Moim zdaniem najciekawszą rzeczą jest park zbudowany na końcowej części działki dla mieszkańców 1 i 2 etapu.

Póki co kwestia działki nie jest uregulowana, ale bardzo opłaca się kupić mieszkanie, bowiem po drugiej stronie ulicy za chwilę wyrośnie kolejny biurowiec. Jeśli natomiast kiedyś powstanie w mieście metro to w pobliżu planowany jest przystanek metra


Obrazek

Spory kawałek osiedla jeszcze wyrośnie po zrobieniu tego :) Łącznie w Wielicka Garden znajdzie się prawie 300 nowych mieszkań w Krakowie - dokładnie 293, więc niemało, choć z drugiej strony, czasem buduje się pojedyncze bloki, które tyle mają, a tu to rozłożone na spory teren. Jak na tą lokalizację, ceny 6 200 zł/m2 też nie są złe, choć zastanawiam się czy udało się komuś coś z tego urwać - przechodził ktoś udane negocjace ceny mieszkania z deweloperem Atal? :) Bardzo mnie ciekawi mnie, jak finalnie będzie wyglądało to osiedle i muszę przyznać, że mocno zastanawiam się czy nie kupić tam jeszcze mieszkania. Martwi mnie trochę użytkowanie wieczyste. Ktoś już podpisał umowę deweloperską na II etap i może coś o niej powiedzieć, jak to tam wygląda :?:

Re: Osiedle Wielicka Garden - Atal sprzedaje mieszkania w II etapie osiedla

: 26 lut 2017, 16:28
autor: Ania
Też jestem ciekawa jak wygląda sprawa tej inwestycji ,nie obawiać się tej wieczystej własności ? Zastanawiam sie poważnie nad zakupem mieszkania dwupokojowego w II etapie. Jest też ktoś zainteresowany tą inwestycją ?