Wyjazd z osiedla Wielicka Garden w stronę miasta i układ komunikacyjny

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla Wielicka Garden w Krakowie, które buduje deweloper Atal. Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
matw
Posty: 11
Rejestracja: 10 lip 2017, 17:44

Re: Wyjazd z osiedla Wielicka Garden w stronę miasta i układ komunikacyjny

Postautor: matw » 18 paź 2017, 21:14

To bardzo smutne, że tak duży deweloper jakim jest Atal nie zechce pomóc w tej sprawie. Jak coś napiszesz, daj koniecznie znać, myślę, że jest spora grupa osób które podpiszą taką petycję.


Izunia85555
Posty: 13
Rejestracja: 27 lip 2017, 14:19

Re: Wyjazd z osiedla Wielicka Garden w stronę miasta i układ komunikacyjny

Postautor: Izunia85555 » 18 paź 2017, 22:32

Pierwsza legalna nawrotka jest przed Wieliczką? :D haha cudownie. Albo skręcać w lewo w prawo i po osiedlach ze szlabanami. Masakra

matw
Posty: 11
Rejestracja: 10 lip 2017, 17:44

Re: Wyjazd z osiedla Wielicka Garden w stronę miasta i układ komunikacyjny

Postautor: matw » 24 paź 2017, 21:15

Czy udało się może komuś coś napisać we wspomnianej sprawie? Do kogo w ogóle należy pisać takie pismo?


mmarek
Posty: 25
Rejestracja: 16 kwie 2016, 21:33

Re: Wyjazd z osiedla Wielicka Garden w stronę miasta i układ komunikacyjny

Postautor: mmarek » 24 paź 2017, 23:41

UWAGA!!!

Proszę o podpisywanie i rozpropagowanie petycji!


https://www.petycjeonline.com/apel_do_z ... wieli#form

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 25 paź 2017, 22:10 przez mmarek, łącznie zmieniany 5 razy.

Izunia85555
Posty: 13
Rejestracja: 27 lip 2017, 14:19

Re: Wyjazd z osiedla Wielicka Garden w stronę miasta i układ komunikacyjny

Postautor: Izunia85555 » 25 paź 2017, 9:02

Super! Tylko myśle ze wiele osob nie czyta tego forum a zainteresowanych tym tematem napewno jest wielu. Podejrzewam ze mieszkańcy starego bloku tez byli by chętni na podpisanie petycji.

Łukasz
Posty: 13
Rejestracja: 28 cze 2017, 9:23

Re: Wyjazd z osiedla Wielicka Garden w stronę miasta i układ komunikacyjny

Postautor: Łukasz » 26 paź 2017, 10:14

Hej, ja postaram się podsyłać to różnym osobom, żeby podpisów było jak najwięcej, bo tutaj faktycznie mało kto zagląda.
Jeśli możecie to zróbcie podobnie, dobrze, że jest inicjatywa :)


Łukasz

matw
Posty: 11
Rejestracja: 10 lip 2017, 17:44

Re: Wyjazd z osiedla Wielicka Garden w stronę miasta i układ komunikacyjny

Postautor: matw » 31 paź 2017, 21:01

Nie wiem, czy to forum czytają osoby z działu sprzedaży Atal, ale może ktoś z biura mógłby wysłać tego linka na maila mieszkańców? I w ten sposób chociaż tak pomoc sprawie? Zna ktoś z nas bliżej osoby z działu sprzedaży i mógłby podpytać?

dj1234
Posty: 39
Rejestracja: 16 paź 2016, 22:47

Re: Wyjazd z osiedla Wielicka Garden w stronę miasta i układ komunikacyjny

Postautor: dj1234 » 06 lis 2017, 22:55

Witam
Skrzyżowanie / zawrotkę może kiedyś wybudują lub nie, a na chwilę obecną chciałbym podpowiedzieć jeszcze dwie alternatywne drogi wyjazdu w kierunku centrum:
1. podobnie jak już proponowana - jedziemy w kierunku Wieliczki ale nie skręcamy w lewo na Dworcową tylko przed skrzyżowaniem w prawo na stację Shell i stamtąd poprostu w lewo i jeszcze raz w lewo na światłach na Wielicką , można też wcześniej koło Lidla, przez parking i tak samo w lewo i w lewo na Wielicką,
2. bardziej wyrafinowany, ulicą Ludową w kierunku do bramy cmentarza Podgórskiego, później aleją Pod Kopcem, skręcić w prawo w Plac Przystanek, Robotniczą i wyjechać na Wielicką , podjechać do skrzyżowania , którym można wjechać do Urzędu Miasta i nowych biurowców i tam zawrócić w kierunku centrum, wprawdzie na 100% nie jestem pewny czy ta zawrotka jest legalna ,ale chyba wszyscy tam tak zawracają
pozdrawiam
Jacek


grzegorzb
Posty: 22
Rejestracja: 19 maja 2018, 14:47

Re: Wyjazd z osiedla Wielicka Garden w stronę miasta i układ komunikacyjny

Postautor: grzegorzb » 19 maja 2018, 16:04

Musiałem bardzo dużo czasu spędzić na przeglądaniu tematów, aby natrafić na tę petycję.
Myślę, że wszystkie sprawy typu podpisy/petycje powinny być przyklejone na samej górze forum. Pytanie kto może to zrobić?
Ostatnio zmieniony 20 maja 2018, 10:59 przez slwk, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę zrobić odpowiedni temat, z odpowiednim tytułem, przypniemy na górze :)

misiu7
Posty: 10
Rejestracja: 14 paź 2017, 22:54

Re: Wyjazd z osiedla Wielicka Garden w stronę miasta i układ komunikacyjny

Postautor: misiu7 » 27 maja 2018, 22:35

Wiadomo ile podpisów musimy uzbierać żeby wysłać ją do zikit?



Wróć do „Wielicka Garden Kraków od dewelopera Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości