Internet / dostawca internetu na os. Wielicka Garden w Krakowie - którego wybrać

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla Wielicka Garden w Krakowie, które buduje deweloper Atal. Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
Wielicka Garden 57
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2018, 16:06

Internet / dostawca internetu na os. Wielicka Garden w Krakowie - którego wybrać

Postautor: Wielicka Garden 57 » 05 sty 2018, 16:20

Witajcie,

czy ktoś z was korzysta już jakiegoś operatora net/tv, możecie coś polecić ?
Macie może jakąś informację od kiedy można się spodziewać UPC, bo na tą chwile ich nie, ma wiecie coś w tym temacie???


dj1234
Posty: 39
Rejestracja: 16 paź 2016, 22:47

Re: Internet / dostawca internetu na os. Wielicka Garden w Krakowie - którego wybrać

Postautor: dj1234 » 11 sty 2018, 13:39

Witam

Poniżej wklejam informacje od firmy Intrino w sprawie oferty internetu 'GIGABITdo 1000/1000Mbps',
może komuś się przyda.

"Aktualnie trwają prace instalacyjne w osiedlu Wielicka Garden, najprawdopodobniej zakończą się one pod koniec następnego tygodnia, czyli instalacja powinna być między 22 a 26 stycznia. Oferujemy Internet za 55 zł miesięcznie z urządzeniem jednoportowym, proponujemy również dzierżawę naszego routera i to jest dodatkowe 10 zł miesięcznie. Opłata instalacyjna wynosi 50 zł. Umowa jest na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia".

Pozdrawiam
Jacek

Max
Posty: 24
Rejestracja: 21 cze 2017, 18:18

Re: Internet / dostawca internetu na os. Wielicka Garden w Krakowie - którego wybrać

Postautor: Max » 11 sty 2018, 13:45

Witam, mam pytanie czy jest dostępna tv satelitarna czy tylko kablówka wchodzi w grę?
Pozdrawiam


dj1234
Posty: 39
Rejestracja: 16 paź 2016, 22:47

Re: Internet / dostawca internetu na os. Wielicka Garden w Krakowie - którego wybrać

Postautor: dj1234 » 11 sty 2018, 15:34

Witam

Jeśli to pytanie do mnie to odpowiem wklejąc informacje, którą dostałem od zarządcy NCC:

TELEWIZJA I INTERNET
Budynki wyposażone są w anteny zbiorcze, każdy lokal posiada wyprowadzenie do instalacji telewizji
satelitarnej oraz kablowej. Montaż dekodera w lokalu umożliwi Państwu odbiór programów zgodnie
z zawartą przez Państwa indywidualnie umową z dostawcą usługi.
Dostawcy Internetu, TV: – City Partner, Balmont, UPC, Intrino, T-Mont, Internetia, ISTS, Orange
(TpTeltech)

Pozdrawiam
Jacek

mmarek
Posty: 25
Rejestracja: 16 kwie 2016, 21:33

Re: Internet / dostawca internetu na os. Wielicka Garden w Krakowie - którego wybrać

Postautor: mmarek » 11 sty 2018, 22:49

bleszcz pisze:ja dostalam podobną odpowiedź od NCC gdy pytałam czy mogę wywiesić antene satelitarna z NC+. Pani z adm. powiedziala ze nie ma potrzeby wywieszania talerza bo jest zbiorcza w budynku. Jeszcze nie podłączałam więc nie mam pewności jak dziala. Pozdr

GORĄCO zachęcam do korzystania do korzystania z instalacji zbiorczej. Nie wiedzę powodu aby szpecić budynek talerzami, zwłaszcza, że jest to totalnie niepotrzebne. Raczej nikt nie chce, żeby budynki wyglądały tak:
Obrazek

Max
Posty: 24
Rejestracja: 21 cze 2017, 18:18

Re: Internet / dostawca internetu na os. Wielicka Garden w Krakowie - którego wybrać

Postautor: Max » 12 sty 2018, 7:35

bleszcz pisze:ja dostalam podobną odpowiedź od NCC gdy pytałam czy mogę wywiesić antene satelitarna z NC+. Pani z adm. powiedziala ze nie ma potrzeby wywieszania talerza bo jest zbiorcza w budynku. Jeszcze nie podłączałam więc nie mam pewności jak dziala. Pozdr

Daj znać czy działa :)

misiu7
Posty: 10
Rejestracja: 14 paź 2017, 22:54

Re: Internet / dostawca internetu na os. Wielicka Garden w Krakowie - którego wybrać

Postautor: misiu7 » 07 lut 2018, 20:28

wiadomo coś więcej może na temat dostawców internetu? :) czy będzie może światłowód od orange?

jank
Posty: 24
Rejestracja: 24 lis 2017, 18:32

Re: Internet / dostawca internetu na os. Wielicka Garden w Krakowie - którego wybrać

Postautor: jank » 10 lut 2018, 17:43

misiu7 pisze:wiadomo coś więcej może na temat dostawców internetu? :) czy będzie może światłowód od orange?

4 posty wyżej:
dj1234 pisze:informacje, którą dostałem od zarządcy NCC:

Dostawcy Internetu, TV: – City Partner, Balmont, UPC, Intrino, T-Mont, Internetia, ISTS, Orange
(TpTeltech)

UPC, ISTS i Orange już spamują nam skrzynki listowe ;)


dejw.w
Posty: 12
Rejestracja: 24 lip 2017, 10:04

Re: Internet / dostawca internetu na os. Wielicka Garden w Krakowie - którego wybrać

Postautor: dejw.w » 13 lut 2018, 15:28

Czy ktoś przestudiował wszystkie oferty na sam internet ? Jak jest najbardziej korzystna opcja ?

Dawid

dj1234
Posty: 39
Rejestracja: 16 paź 2016, 22:47

Re: Internet / dostawca internetu na os. Wielicka Garden w Krakowie - którego wybrać

Postautor: dj1234 » 13 lut 2018, 19:14

dejw.w pisze:Czy ktoś przestudiował wszystkie oferty na sam internet ? Jak jest najbardziej korzystna opcja ?

Dawid

Ja przestudiowałem :) , na sam internet wydaje mi sie najkorzystniejsze intrino, predkosc do 1000Mb , umowa na czas nieokreslony, 55zl za miesiac + 10zl jak dodaja router,



Wróć do „Wielicka Garden Kraków od dewelopera Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości