Wykończanie VIP Atal - jakość podłogi położonej przez Atal - Wielicka Garden

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla Wielicka Garden w Krakowie, które buduje deweloper Atal. Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
dejw.w
Posty: 12
Rejestracja: 24 lip 2017, 10:04

Wykończanie VIP Atal - jakość podłogi położonej przez Atal - Wielicka Garden

Postautor: dejw.w » 14 maja 2018, 16:09

Cześć,
Czy ktoś posiada drewniana podłogę wykonana z deski trójwarstwowej przez atala ? Mam bardzo duże zastrzeżenia do jakości oraz wykonania . Czy ktoś ma podobne problemy ?

Dawid


seweryn
Posty: 31
Rejestracja: 27 lut 2017, 12:59

Re: Wykończanie VIP Atal - jakość podłogi położonej przez Atal - Wielicka Garden

Postautor: seweryn » 15 maja 2018, 0:07

A możesz dokładniej napisać, jakie masz zastrzeżenia do podłóg ułożonych przez Atal i sposobu ich ułożenia?

onaja
Posty: 141
Rejestracja: 24 kwie 2017, 11:10

Re: Wykończanie VIP Atal - jakość podłogi położonej przez Atal - Wielicka Garden

Postautor: onaja » 15 maja 2018, 8:36

Ja mam na inwestycji Bajeczna i jestem bardzo zadowolona. ;)
Co poszło nie tak?


dejw.w
Posty: 12
Rejestracja: 24 lip 2017, 10:04

Re: Wykończanie VIP Atal - jakość podłogi położonej przez Atal - Wielicka Garden

Postautor: dejw.w » 15 maja 2018, 10:25

Podłoga się zapada przy wejściu na ogródek oraz do łazienki , wystarczy lekko przycisnąć noga . Nierówno położone są deski jakby w wielu miejscach były kładzione na lekkim podwyższeniu a w jednym miejscy wygląda jakby nawet na kamyku leżała.. Nierówność są duże co powoduje "łuszczenie" się na krańcach.

Mam też zastrzeżenie co do twardość , upuszczenie każdej rzeczy zostawia bardzo widoczne wgłębienia.

Złożyłem reklamacje , przyszedł Pan od producenta , porobił pare zdjęć i wydał oświadczenie ze wszystko z deska ok , oczywiście nie zrobił żadnych testów..

Podłoga to "Tarkett 7870036 - SHADE OAK CUMIN"

Dawid

JakubB
Posty: 5
Rejestracja: 27 sty 2018, 12:10

Re: Wykończanie VIP Atal - jakość podłogi położonej przez Atal - Wielicka Garden

Postautor: JakubB » 04 lip 2018, 23:43

Ja mam taką podłogę i nie zaobserwowałem podbnych problemów. W kilku miejscach listwa podłogowa była źle zamontowana i w sumie tyle.
Jak przejechać cieżkim meblem po niej to się porysuje, ale niczego innego bym się nie spodziewał.

grzegorzb
Posty: 22
Rejestracja: 19 maja 2018, 14:47

Re: Wykończanie VIP Atal - jakość podłogi położonej przez Atal - Wielicka Garden

Postautor: grzegorzb » 05 lip 2018, 18:22

A propos rysowania to na deskę trójwarstwową wystarczy, że kubek spadnie i już jest ślad, dlatego jak ktoś nie chce cały czas uważać, to dużo lepsze są panele, szczególnie AC5.



Wróć do „Wielicka Garden Kraków od dewelopera Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości