Mieszkanie pod klucz / czy warto wybrać opcję z wykończeniem - Wielicka Garden

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla Wielicka Garden w Krakowie, które buduje deweloper Atal. Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
altheia
Posty: 4
Rejestracja: 31 maja 2018, 19:44

Mieszkanie pod klucz / czy warto wybrać opcję z wykończeniem - Wielicka Garden

Postautor: altheia » 31 maja 2018, 19:59

Witam wszystkich

Mam zarezerwowane mieszkanie w II etapie i zastanawiam się, czy warto wybrać opcję z wykończeniem (konkretnie standard plus)? Czy mieszkania są ładnie wykończone, dużo usterek i poprawek? Będę wdzięczna za informacje, czy są Państwo zadowoleni z wyboru :)


Pozdrawiam


Hanna
Posty: 27
Rejestracja: 10 paź 2016, 13:13

Re: Mieszkanie pod klucz / czy warto wybrać opcję z wykończeniem - Wielicka Garden

Postautor: Hanna » 19 cze 2018, 15:02

witam polecam . ja mam i nie moge nic zlego powiedziec sa male mankamenty ale nie takie by pisac i robic o to wielkie halllo ja polecam nie trzeba sie szarpac z budowlancami y=tylko polecam 5 razy przemyslec wybor mater,, oraz calego zagospod, pozdrawiam
:)

Hanna
Posty: 27
Rejestracja: 10 paź 2016, 13:13

Re: Mieszkanie pod klucz / czy warto wybrać opcję z wykończeniem - Wielicka Garden

Postautor: Hanna » 19 cze 2018, 15:02

witam ktory blok pozdrawiam
:)


dejw.w
Posty: 12
Rejestracja: 24 lip 2017, 10:04

Re: Mieszkanie pod klucz / czy warto wybrać opcję z wykończeniem - Wielicka Garden

Postautor: dejw.w » 19 cze 2018, 22:45

Ja zdecydowanie nie polecam , mam pełno drobnych rzeczy plus bardzo słabo wykonana drewniana podłogę . Jestem w trakcie reklamacji , która ciągnie się już 3 miesiące ...

Dawid



Wróć do „Wielicka Garden Kraków od dewelopera Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości