Dziwne wykusze oraz zabudowane loggie tarasowe - Wielicka Garden Kraków

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla Wielicka Garden w Krakowie, które buduje deweloper Atal. Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
Przemek_G
Posty: 20
Rejestracja: 26 sty 2018, 8:45

Re: Dziwne wykusze oraz zabudowane loggie tarasowe - Wielicka Garden Kraków

Postautor: Przemek_G » 14 wrz 2018, 14:36

Oczywiscie to kwestia gustu ale mi sie to podoba, widzialem to juz od srodka, bardzo fajne miejsce w salone do zaaranzowania - dzieki temu nie jest to takie sztampowe mieszkanie - zreszta poza ta zabudowana czescia mam jeszcze 20m balkonu i 3 wyjscia na balkon - wiec nie bede tesknil za ta niewielka czescia:). Ale przyznam szczerze jak to 1 raz zobaczylem na planie to mialem lekkiego zgryza;)


Ingrid
Posty: 7
Rejestracja: 15 sie 2018, 22:01

Re: Dziwne wykusze oraz zabudowane loggie tarasowe - Wielicka Garden Kraków

Postautor: Ingrid » 16 wrz 2018, 15:44

Witam, czy ktoś np z pierwszego piętra miał okazję zobaczyć od wewnątrz czy nie jest ciemno po zabudowaniu loggi. Ja kupiłam mieszkanie na pierwszym piętrze, niestety nie ma możliwości obejrzenia mieszkania po zmianach dokonanych w projekcie. Czy ktoś ma może jakieś zdjęcie jak to wygląda od wewnątrz?

piotrlp
Posty: 7
Rejestracja: 06 wrz 2018, 10:39

Re: Dziwne wykusze oraz zabudowane loggie tarasowe - Wielicka Garden Kraków

Postautor: piotrlp » 19 wrz 2018, 8:58

Ingrid pisze:Witam, czy ktoś np z pierwszego piętra miał okazję zobaczyć od wewnątrz czy nie jest ciemno po zabudowaniu loggi. Ja kupiłam mieszkanie na pierwszym piętrze, niestety nie ma możliwości obejrzenia mieszkania po zmianach dokonanych w projekcie. Czy ktoś ma może jakieś zdjęcie jak to wygląda od wewnątrz?

Rozumiem, że kiedy kupowałaś mieszkanie nie było mowy o dodatkowej zabudowie?? Zabudowano balkon bez Twojej wiedzy?? Czy zobligowano Cię do wyrównania za dodatkowy metraż mieszkania??



Wróć do „Wielicka Garden Kraków od dewelopera Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość