Jakie ogrzewanie podłogowe / możliwość montażu - Wielicka Garden Kraków

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla Wielicka Garden w Krakowie, które buduje deweloper Atal. Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
MarLec
Posty: 11
Rejestracja: 14 maja 2018, 0:13

Jakie ogrzewanie podłogowe / możliwość montażu - Wielicka Garden Kraków

Postautor: MarLec » 26 wrz 2018, 22:29

Witam, czy montował ktoś z Państwa ogrzewanie podłogowe w mieszkaniu w Etapie I? Jeśli tak czy były jakieś problemy ze strony zarządcy ? Ewentualnie jakieś porady pod kątem napotkanych problemów? Z góry serdeczne dzięki za wszelkie informacje ;)


miedziux
Posty: 30
Rejestracja: 12 lip 2017, 14:52

Re: Jakie ogrzewanie podłogowe / możliwość montażu - Wielicka Garden Kraków

Postautor: miedziux » 26 wrz 2018, 23:08

Woda czy prąd?
Wydaje mi się, że w przypadku elektrycznych niewielkich paneli np. w łazience nawet bym się nie przejmował,
W przypadku wody ... nie wiem czy nie za późno, nie wiem czy podłogi nie muszą być specjalnie projektowane ...
W warunkach użytkowania, jakichś regulaminach, nie było tam nic?
Jak masz wątpliwości to pisz do zarządcy o wydanie warunków montażu może coś odpiszą, może coś się rozjaśni ;)

Eve
Posty: 48
Rejestracja: 08 lut 2017, 8:15

Re: Jakie ogrzewanie podłogowe / możliwość montażu - Wielicka Garden Kraków

Postautor: Eve » 28 wrz 2018, 10:17

Na ogrzewanie podłogowe z MPEC nie dostaliśmy zgody. Bedziemy robic elektryczne w łazienkach.


Emka
Posty: 24
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:59

Re: Jakie ogrzewanie podłogowe / możliwość montażu - Wielicka Garden Kraków

Postautor: Emka » 28 wrz 2018, 10:34

@Eve możesz napisać jakie maty wybralas?

Eve
Posty: 48
Rejestracja: 08 lut 2017, 8:15

Re: Jakie ogrzewanie podłogowe / możliwość montażu - Wielicka Garden Kraków

Postautor: Eve » 28 wrz 2018, 14:04

Emka pisze:@Eve możesz napisać jakie maty wybralas?

Thermoval. Jednostronnie zasilania ze sterownikiem wifi.

MarLec
Posty: 11
Rejestracja: 14 maja 2018, 0:13

Re: Jakie ogrzewanie podłogowe / możliwość montażu - Wielicka Garden Kraków

Postautor: MarLec » 28 wrz 2018, 17:49

Eve pisze:Na ogrzewanie podłogowe z MPEC nie dostaliśmy zgody. Bedziemy robic elektryczne w łazienkach.

Chciałbym zapytać od kogo Państwo nie otrzymali zgody? Rozmawiałem z NCC i tutaj nie ma żadnych przeciwwskazań ponieważ każde mieszkanie ma swoją własną instalację.
Zakładam, że problem pojawił się ze strony ATAL w kontekście utraty gwarancji? Tą jednak możemy utracić nawet poprzez zmianę położenia grzejnika, zmianę grzejnika o innych parametrach (np. dekoracyjny) itp. To samo tyczy się niestety instalacji elektrycznej (dodawanie gniazdek, punktów świetlnych itp.)
Z góry wielkie dzięki za info jak to wyglądało w Państwa przypadku ;)

Eve
Posty: 48
Rejestracja: 08 lut 2017, 8:15

Re: Jakie ogrzewanie podłogowe / możliwość montażu - Wielicka Garden Kraków

Postautor: Eve » 01 paź 2018, 12:24

MarLec pisze:
Eve pisze:Na ogrzewanie podłogowe z MPEC nie dostaliśmy zgody. Bedziemy robic elektryczne w łazienkach.

Chciałbym zapytać od kogo Państwo nie otrzymali zgody? Rozmawiałem z NCC i tutaj nie ma żadnych przeciwwskazań ponieważ każde mieszkanie ma swoją własną instalację.
Zakładam, że problem pojawił się ze strony ATAL w kontekście utraty gwarancji? Tą jednak możemy utracić nawet poprzez zmianę położenia grzejnika, zmianę grzejnika o innych parametrach (np. dekoracyjny) itp. To samo tyczy się niestety instalacji elektrycznej (dodawanie gniazdek, punktów świetlnych itp.)
Z góry wielkie dzięki za info jak to wyglądało w Państwa przypadku ;)

Rozmawialiśmy z inzynierem budowy I twierdzil, że nie ma mozliwości wpięcia się do MPECu z własnym ogrzewaniem podłogowym.



Wróć do „Wielicka Garden Kraków od dewelopera Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości