[Etap. II] Odbiór mieszkania od dewelopera Atal w inwestycji Wielicka Garden w Krakowie

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla Wielicka Garden w Krakowie, które buduje deweloper Atal. Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
lolek18
Posty: 50
Rejestracja: 16 cze 2017, 9:40

[Etap. II] Odbiór mieszkania od dewelopera Atal w inwestycji Wielicka Garden w Krakowie

Postautor: lolek18 » 14 lis 2018, 7:50

Cześć,
Atal zaczął rozsyłać maile odnośnie planowanego rozpoczęcia oddawania II etapu.


kamien
Posty: 3
Rejestracja: 14 lis 2018, 10:41

Re: [Etap. II] Odbiór mieszkania od dewelopera Atal w inwestycji Wielicka Garden w Krakowie

Postautor: kamien » 14 lis 2018, 10:48

lolek18 pisze:Cześć,
Atal zaczął rozsyłać maile odnośnie planowanego rozpoczęcia oddawania II etapu.

Jeszcze nic nie dostałem, dużo czasu jest, żeby się przygotować? Jeżeli chodzi o to, na co zwrócić uwagę przy odbiorze mieszkania, to będziecie korzystać z takiego schematu, czyli kąty, wentylacja, izolacja, wilgotność itp.? Czy np. idziecie z majstrem, który będzie zajmował się pracami wykończeniowymi w nowym mieszkaniu? Miejmy nadzieję, że w mieszkaniach nie będzie dużo do poprawienia po odbiorach :)

lolek18
Posty: 50
Rejestracja: 16 cze 2017, 9:40

Re: [Etap. II] Odbiór mieszkania od dewelopera Atal w inwestycji Wielicka Garden w Krakowie

Postautor: lolek18 » 14 lis 2018, 14:03

My osobiście bierzemy firmę, która zajmuje się odbiorami mieszkań.
Szczerze to dość późno informują o rozpoczęciu odbiorów, ostatnia transza musi zostać wpłacona najpóźniej do 7 dni przed odbiorem a odbiory zaczynają się od 26.11...


lobz
Posty: 40
Rejestracja: 02 paź 2018, 11:08

Re: [Etap. II] Odbiór mieszkania od dewelopera Atal w inwestycji Wielicka Garden w Krakowie

Postautor: lobz » 14 lis 2018, 23:52

Z tymi wpłatami, to faktycznie trochę kiepsko, tak na ostatnią chwilę, najwyżej trzeba będzie ze sobą zabrać potwierdzenie wykonania przelewu :)

Emka
Posty: 24
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:59

Re: [Etap. II] Odbiór mieszkania od dewelopera Atal w inwestycji Wielicka Garden w Krakowie

Postautor: Emka » 15 lis 2018, 9:47

lolek18 pisze:My osobiście bierzemy firmę, która zajmuje się odbiorami mieszkań.
Szczerze to dość późno informują o rozpoczęciu odbiorów, ostatnia transza musi zostać wpłacona najpóźniej do 7 dni przed odbiorem a odbiory zaczynają się od 26.11...

czy ja wiem - nasz bank przelewa na nastepny dzien (teoretycznie daje sobie max tydzien na ewentualne problemy techniczne)
a Atal dał znac pierwszym mailem juz 13go, a 14 rozsylali pierwsze terminy..

lolek18
Posty: 50
Rejestracja: 16 cze 2017, 9:40

Re: [Etap. II] Odbiór mieszkania od dewelopera Atal w inwestycji Wielicka Garden w Krakowie

Postautor: lolek18 » 15 lis 2018, 10:01

A dostaliście już może rozliczenie wpłat? Bo na podstawie tego przecież trzeba zrobić przelew. ewentualne różnice w metrażu w tym miejscu będą rozliczane, prawda?

ete
Posty: 2
Rejestracja: 15 lis 2018, 10:32

Re: [Etap. II] Odbiór mieszkania od dewelopera Atal w inwestycji Wielicka Garden w Krakowie

Postautor: ete » 15 lis 2018, 13:03

W mailu potwierdzającym datę odbioru, dostałam informację, że w kolejnym przyjdzie plan mieszkania po inwentaryzacji oraz rozliczenie wpłat.

Ingrid
Posty: 7
Rejestracja: 15 sie 2018, 22:01

Re: [Etap. II] Odbiór mieszkania od dewelopera Atal w inwestycji Wielicka Garden w Krakowie

Postautor: Ingrid » 01 gru 2018, 0:49

Witam,

Czy chciałby ktoś podzielić się wrażeniami z odbioru etapu drugiego?


por
Posty: 37
Rejestracja: 26 lis 2017, 20:58

Re: [Etap. II] Odbiór mieszkania od dewelopera Atal w inwestycji Wielicka Garden w Krakowie

Postautor: por » 02 gru 2018, 10:34

Wczoraj (sobota 02.12) wieczorem zauważyłem, że zniknęła budka ciecia, na osiedle da się wjechać/wejść bez problemu, a i większość klatek pootwieranych ... więc jeśli ktoś szczególnie zniecierpliwiony można zwiedzać.

dlos
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2018, 14:00

Re: [Etap. II] Odbiór mieszkania od dewelopera Atal w inwestycji Wielicka Garden w Krakowie

Postautor: dlos » 19 gru 2018, 14:07

Drodzy sąsiedzi!
Jak się mają nasze odbiory? Kupowałam mieszkanie dosyć późno, w dodatku z wykończeniem, więc to jeszcze przede mną, ale jestem potwornie ciekawa jak to przebiega w naszym przypadku. Czy są jakieś powtarzalne błędy ze strony dewelopera? Czy osoby decydujące się na mieszkanie z wykończeniem zaczęły już odbiory? Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź.



Wróć do „Wielicka Garden Kraków od dewelopera Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości