[Etap. II] Odbiór mieszkania od dewelopera Atal w inwestycji Wielicka Garden w Krakowie

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla Wielicka Garden w Krakowie, które buduje deweloper Atal. Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
Ingrid
Posty: 7
Rejestracja: 15 sie 2018, 22:01

Re: [Etap. II] Odbiór mieszkania od dewelopera Atal w inwestycji Wielicka Garden w Krakowie

Postautor: Ingrid » 19 gru 2018, 19:56

W moim przypadku było kilkanaście usterek,ale w większości są w fazie usuwania. Bardziej niepokoi mnie fakt, że wszystkie drzwi i klatki są otwarte. Kto zatem odpowiada w tym momencie za ewentualne uszkodzenia, jeżeli nikt tego nie pilnuje.


sforza
Posty: 10
Rejestracja: 04 paź 2017, 17:23

Re: [Etap. II] Odbiór mieszkania od dewelopera Atal w inwestycji Wielicka Garden w Krakowie

Postautor: sforza » 20 gru 2018, 9:48

dlos pisze:Drodzy sąsiedzi!
Jak się mają nasze odbiory? Kupowałam mieszkanie dosyć późno, w dodatku z wykończeniem, więc to jeszcze przede mną, ale jestem potwornie ciekawa jak to przebiega w naszym przypadku. Czy są jakieś powtarzalne błędy ze strony dewelopera? Czy osoby decydujące się na mieszkanie z wykończeniem zaczęły już odbiory? Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź.

Z tego co udało mi się dowiedzieć nie ma jeszcze grafiku odbioru mieszkań z wykończeniem, ale ma to nastąpić w lutym.

79con
Posty: 4
Rejestracja: 27 cze 2018, 16:46

Re: [Etap. II] Odbiór mieszkania od dewelopera Atal w inwestycji Wielicka Garden w Krakowie

Postautor: 79con » 20 gru 2018, 18:07

Mieszkanie "pod klucz" odbieramy w drugim tygodniu stycznia. Informację o możliwym odbiorze otrzymaliśmy w ubiegłym tygodniu.


Ingrid
Posty: 7
Rejestracja: 15 sie 2018, 22:01

Re: [Etap. II] Odbiór mieszkania od dewelopera Atal w inwestycji Wielicka Garden w Krakowie

Postautor: Ingrid » 22 gru 2018, 21:28

Czy ktoś zwrócił uwagę na fakt,że furtka jest zawsze całkiem otwarta i nie ma możliwości, żeby ją zatrzasnąć,analogiczna sytuacja jest z drzwiami do klatki. Zastanawiam się zatem po co mi domofon w zaistniałej sytuacji. Czy u kogoś można zatrzasnac drzwi do klatki?
Mam pytanie do mieszkańców pierwszego etapu czy kiedyś ta furtka się zamykała i jest po prostu zepsuta?

dlos
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2018, 14:00

Re: [Etap. II] Odbiór mieszkania od dewelopera Atal w inwestycji Wielicka Garden w Krakowie

Postautor: dlos » 23 gru 2018, 10:15

79con pisze:Mieszkanie "pod klucz" odbieramy w drugim tygodniu stycznia. Informację o możliwym odbiorze otrzymaliśmy w ubiegłym tygodniu.

A jak mieliście w umowie? Wykończenie do końca stycznia czy lutego?

79con
Posty: 4
Rejestracja: 27 cze 2018, 16:46

Re: [Etap. II] Odbiór mieszkania od dewelopera Atal w inwestycji Wielicka Garden w Krakowie

Postautor: 79con » 25 gru 2018, 11:04

Do końca stycznia.

Ingrid
Posty: 7
Rejestracja: 15 sie 2018, 22:01

Re: [Etap. II] Odbiór mieszkania od dewelopera Atal w inwestycji Wielicka Garden w Krakowie

Postautor: Ingrid » 10 sty 2019, 19:04

Witam,

Na jakiej zasadzie obowiązuje gwarancja na grzejnik łazienkowy? Chciałabym sprzedać ten dostarczony przez dewelopera, ale nie otrzymałam gwarancji.
Czy ktoś może dostał kartę gwarancyjną lub wie do kogo można się zgłosić?

Pozdr

sforza
Posty: 10
Rejestracja: 04 paź 2017, 17:23

Re: [Etap. II] Odbiór mieszkania od dewelopera Atal w inwestycji Wielicka Garden w Krakowie

Postautor: sforza » 22 sty 2019, 9:08

Dzień dobry Państwu.

Mam prośbę o polecenie firmy, która pomogła Państwu w odbiorze mieszkania.

Pozdrawiam,
Basia


kamien
Posty: 3
Rejestracja: 14 lis 2018, 10:41

Re: [Etap. II] Odbiór mieszkania od dewelopera Atal w inwestycji Wielicka Garden w Krakowie

Postautor: kamien » 22 sty 2019, 9:37

sforza pisze:Dzień dobry Państwu.

Mam prośbę o polecenie firmy, która pomogła Państwu w odbiorze mieszkania.

Na forum chyba raczej odpadają reklamy firm odbierających mieszkania, ale w google można bez problemu taką znaleźć. A o tym, jak wygląda odbiór mieszkania od dewelopera, można poczytać tutaj. No i jest jeszcze opcja pójścia na odbiór z fachowcem, który będzie wykańczał mieszkanie.

sforza
Posty: 10
Rejestracja: 04 paź 2017, 17:23

Re: [Etap. II] Odbiór mieszkania od dewelopera Atal w inwestycji Wielicka Garden w Krakowie

Postautor: sforza » 29 sty 2019, 8:50

Dziękuje za odpowiedz.
Miłego dnia



Wróć do „Wielicka Garden Kraków od dewelopera Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość