Dokarmianie gołębi i innych ptaków na osiedlu - Wielicka Garden

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla Wielicka Garden w Krakowie, które buduje deweloper Atal. Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
mrw
Posty: 9
Rejestracja: 19 sty 2019, 21:19

Dokarmianie gołębi i innych ptaków na osiedlu - Wielicka Garden

Postautor: mrw » 19 sty 2019, 21:32

Witam,

Przez półtora roku budowy nie zauważyłem na osiedlu ani jednego gołębia, a teraz widzę ich już trochę. Czy to możliwe, że po wprowadzeniu się ludzi odruchowo ciągną do ludzi? No bo zakładam, że to dla wszystkich oczywiste, że dokarmianie gołębi czy jakichkolwiek innych ptaków na osiedlu to mówiąc oględnie skrajna głupota.

http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/dokarmiasz-golebie-szkodzisz-sobie-miastu-i-zwierzetom,4696105,art,t,id,tm.html

Ale na wszelki wypadek może pasowałoby umieścić takie znaki/plakaty w windach czy coś:
Obrazek
(obrazek z KSM - Administracja Osiedla "Sandomierskie")
Ostatnio zmieniony 20 sty 2019, 12:14 przez mrw, łącznie zmieniany 2 razy.


mmarek
Posty: 25
Rejestracja: 16 kwie 2016, 21:33

Re: Dokarmianie gołębi i innych ptaków na osiedlu

Postautor: mmarek » 20 sty 2019, 0:12

Stanowczo popieram!
Pomysł proponuję zgłosić do administratora.

mrw
Posty: 9
Rejestracja: 19 sty 2019, 21:19

Re: Dokarmianie gołębi i innych ptaków na osiedlu - Wielicka Garden

Postautor: mrw » 20 sty 2019, 12:15

Myślę, że każdy powinien to zrobić. Od jednej osoby taki pomysł myślę, że nie przejdzie, bo "innym jakoś nie przeszkadza" itp. jak to zwykle ludzie idą po najmniejszej linii oporu. A tu trzeba działać, żeby coś uzyskać!



Wróć do „Wielicka Garden Kraków od dewelopera Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości