Słomiane ogrodzenia na osiedlu i nakaz ich usunięcia - Wielicka Garden

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla Wielicka Garden w Krakowie, które buduje deweloper Atal. Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
lolek18
Posty: 50
Rejestracja: 16 cze 2017, 9:40

Słomiane ogrodzenia na osiedlu i nakaz ich usunięcia - Wielicka Garden

Postautor: lolek18 » 25 lip 2019, 15:29

Cześć
Mam informację od NCC, że końcem tego tygodnia/początkiem kolejnego będą wysyłać wiadomości z ostatecznym terminem usunięcia słomianych ogrodzeń.
Ktoś coś więcej wie na ten temat?
Jak to wyglada oficjalnie - jest rozporządzenie zakazujące i dopiero przegłosowanie na spotkaniu wspólnoty może to zmienić, czy może dopiero na spotkaniu będzie głosowanie za koniecznością ściągnięcia?

Pozdrawiam


miedziux
Posty: 30
Rejestracja: 12 lip 2017, 14:52

Re: Słomiane ogrodzenia na osiedlu i nakaz ich usunięcia - Wielicka Garden

Postautor: miedziux » 26 lip 2019, 13:41

Hej,

Z tego co kojarzę nikt nie miał prawa zamontować "słomy" w takiej postaci, więc ciężko mówić o głosowaniu nad demontażem, skoro montaż jest nielegalny.

Wydaje mi się, chodzi Pani/Panu o warunki użytkowania, które każdy otrzymał przy odbiorze mieszkania/garażu/komórki + umowy/akty, gdzie wspomina się o częściach wspólnych z prawem do korzystania.

Ale mogę się mylić ...

Pozdrawiam,

lolek18
Posty: 50
Rejestracja: 16 cze 2017, 9:40

Re: Słomiane ogrodzenia na osiedlu i nakaz ich usunięcia - Wielicka Garden

Postautor: lolek18 » 26 lip 2019, 18:51

Prawdopodobnie o to mi chodziło ;)
Dziś poszły maile z terminem do końca sierpnia na demontaż słomy. Ciekawe czy się w końcu zastosują mieszkańcy...



Wróć do „Wielicka Garden Kraków od dewelopera Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości