Odbiory nowych mieszkań i przekazanie kluczy - Osiedle Bunscha Park (etap I)

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji Osiedle Bunscha Park w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem oraz dzielenia się opiniami i spostrzeżeniami na jego temat.
desortax
Posty: 4
Rejestracja: 24 maja 2017, 15:23

Odbiory nowych mieszkań i przekazanie kluczy - Osiedle Bunscha Park (etap I)

Postautor: desortax » 24 maja 2017, 15:27

Czy mają już pozwolenie na użytkowanie I etap?
Czy ktoś odebrał klucze?


Marta_
Posty: 4
Rejestracja: 23 sty 2017, 22:13

Re: Odbiory nowych mieszkań i przekazanie kluczy - Osiedle Bunscha Park (etap I)

Postautor: Marta_ » 29 maja 2017, 12:44

Dzisiaj podpisaywalam odbior mieszkania , klucze wstepnie mam dostac jutro albo podczas przeniesienia wlasnosci u Notariusza :)

kermit
Posty: 7
Rejestracja: 20 kwie 2017, 17:04

Re: Odbiory nowych mieszkań i przekazanie kluczy - Osiedle Bunscha Park (etap I)

Postautor: kermit » 29 maja 2017, 16:56

Marta_ pisze:Dzisiaj podpisaywalam odbior mieszkania , klucze wstepnie mam dostac jutro albo podczas przeniesienia wlasnosci u Notariusza :)

Z którego budynku odbierałaś mieszkanie? ktoś jeszcze dostał informacje? bo u mnie na razie cisza


Sebb
Posty: 3
Rejestracja: 27 kwie 2017, 7:42

Re: Odbiory nowych mieszkań i przekazanie kluczy - Osiedle Bunscha Park (etap I)

Postautor: Sebb » 30 maja 2017, 6:04

A To nie daja kluczy juz przy samym odbiorze?

konji
Posty: 25
Rejestracja: 12 kwie 2016, 7:44

Re: Odbiory nowych mieszkań i przekazanie kluczy - Osiedle Bunscha Park (etap I)

Postautor: konji » 30 maja 2017, 10:16

Wczoraj odebrałem mieszkanie (bud. 3), klucze mam dzisiaj do południa dostać.
Kosmetyczne usterki, które zgłosiłem zostały dokładnie usunięte.
Jeśli chodzi o prąd to sami musimy pojechać do dostawcy podpisać umowę o dostawy i umówić się na założenie licznika.

ziogibom
Posty: 12
Rejestracja: 26 sty 2017, 11:06

Re: Odbiory nowych mieszkań i przekazanie kluczy - Osiedle Bunscha Park (etap I)

Postautor: ziogibom » 30 maja 2017, 13:38

Jak wygląda procedura odbioru końcowego, dzwonią i umawiają? Czy znowu poprzez e-mail?

desortax
Posty: 4
Rejestracja: 24 maja 2017, 15:23

Re: Odbiory nowych mieszkań i przekazanie kluczy - Osiedle Bunscha Park (etap I)

Postautor: desortax » 30 maja 2017, 19:56

Czy odbieracie klucze i potem podpisujecie końcowy akt notarialny odnośnie przeniesienia własności?
Czy też wydają klucze dopiero po przeniesieniu własności u notariusza?

Sebb
Posty: 3
Rejestracja: 27 kwie 2017, 7:42

Re: Odbiory nowych mieszkań i przekazanie kluczy - Osiedle Bunscha Park (etap I)

Postautor: Sebb » 30 maja 2017, 20:03

Umawiaja sie telefonicznie na ten moment. Najpierw jest zorganizowany odbior a pozniej przeniesienie wlasnosci u notariusza.


kermit
Posty: 7
Rejestracja: 20 kwie 2017, 17:04

Re: Odbiory nowych mieszkań i przekazanie kluczy - Osiedle Bunscha Park (etap I)

Postautor: kermit » 31 maja 2017, 19:42

Jak przy odbiorze sprawdzaliście instalację elektryczną (na przykład gniazdka), skoro nie było licznika? nie ma tego w protokole odbioru?



Wróć do „Bunscha Park Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości