Dostawcy internetu na os. Bunscha Park w Krakowie

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji Osiedle Bunscha Park w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem oraz dzielenia się opiniami i spostrzeżeniami na jego temat.
ellacia
Posty: 4
Rejestracja: 13 kwie 2017, 14:52

Dostawcy internetu na os. Bunscha Park w Krakowie

Postautor: ellacia » 28 cze 2017, 11:39

Cześć

Wiecie może jak wygląda sytuacja z dostawcami internetu na naszym osiedlu?

Widziałam, że orange i toya ulotki zostawiają i wiem, że UPC nie świadczy w naszych blokach usług.

Ktoś wie coś więcej i podzieli się tą wiedzą? :)


kajq
Posty: 2
Rejestracja: 01 lip 2017, 15:00

Re: Dostawcy internetu na os. Bunscha Park w Krakowie

Postautor: kajq » 01 lip 2017, 15:03

Z dostawcami jest krucho. W orange powiedzieli nam, że mogą zaproponować tylko internet na "patyku" bo światłowodu u nas w bloku jeszcze nie podciągnęli i nie ma na razie na mapie, a w UPC poprosiliśmy żeby przyjrzeli się czy nie chcieliby się podłączyć do naszego osiedla ale to może trochę potrwać (podejrzewam, że z pół roku minimum). Co do reszty to jeszcze się nie orientowaliśmy co i jak.

paulka
Posty: 8
Rejestracja: 27 paź 2016, 13:00

Re: Dostawcy internetu na os. Bunscha Park w Krakowie

Postautor: paulka » 27 lip 2017, 22:25

Witam, podbijam temat.

Czy możecie się podzielić opiniami na temat dostawców, których wybraliście? Jak ze stabilnością łącza, transferem, tv?

Z góry dziękuję i pozdrawiam


ancyk
Posty: 3
Rejestracja: 26 paź 2017, 18:36

Re: Dostawcy internetu na os. Bunscha Park w Krakowie

Postautor: ancyk » 26 paź 2017, 18:53

Podłączam się do pytania- czy ktoś korzysta z dostawcy Toya i mógłby się podzielić opinia?

brawojasiu0
Posty: 4
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:20

Re: Dostawcy internetu na os. Bunscha Park w Krakowie

Postautor: brawojasiu0 » 27 paź 2017, 9:00

Przez kabel jest 100 % prędkości jak w ofercie. Wi-fi około 45 %. Stabilność niezła. Ważne żeby sprawdzic gdzie deweloper zamontował gniazdko internetowe, ja mam obok telewizora także komputery musza działać przez wi-fi. Tragiczna lokalizacja, przy okazji gniazdko nie działało. Toya szybko je wymieniła i internet w tv mam przez kabel :)

Alfu
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2018, 16:48

Re: Dostawcy internetu na os. Bunscha Park w Krakowie

Postautor: Alfu » 11 maja 2018, 16:50

Odkopuję temat. Interesuję się mieszkaniem na Bunscha. Jak aktualnie wygląda sprawa z dostawcami? Dalej tylko Orange i Toya?

edarzar
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2018, 1:12

Re: Dostawcy internetu na os. Bunscha Park w Krakowie

Postautor: edarzar » 12 maja 2018, 1:15

Alfu pisze:Odkopuję temat. Interesuję się mieszkaniem na Bunscha. Jak aktualnie wygląda sprawa z dostawcami? Dalej tylko Orange i Toya?

Podbijam - chętnie się dowiem. :)

MalgorzataDuda
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2019, 8:38

Re: Dostawcy internetu na os. Bunscha Park w Krakowie

Postautor: MalgorzataDuda » 29 paź 2019, 8:40

edarzar pisze:
Alfu pisze:Odkopuję temat. Interesuję się mieszkaniem na Bunscha. Jak aktualnie wygląda sprawa z dostawcami? Dalej tylko Orange i Toya?

Podbijam - chętnie się dowiem. :)


Kto może powiedzieć, jak zmieniła się sytuacja w ciągu jednego roku?


hakapaka
Posty: 2
Rejestracja: 20 sie 2020, 7:47

Re: Dostawcy internetu na os. Bunscha Park w Krakowie

Postautor: hakapaka » 20 sie 2020, 8:02

My wzięliśmy z playa na okres próbny i porażka, 1/3 deklarowanej prędkości, ciągle jakieś problemy, ogólnie nie polecam.



Wróć do „Bunscha Park Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości