Budowa III etapu osiedla Buscha Park w Krakowie - zdjęcia / relacja

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji Osiedle Bunscha Park w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem oraz dzielenia się opiniami i spostrzeżeniami na jego temat.
andy
Posty: 65
Rejestracja: 25 paź 2016, 20:26

Budowa III etapu osiedla Buscha Park w Krakowie - zdjęcia / relacja

Postautor: andy » 24 lip 2017, 0:18

A ja dzisiaj znalazłem trochę czasu, żeby zrobić kilka fotek, a wygląda na to, że jest nadzieja, że budowa nie potrwa już bardzo długo na osiedlu, bo III etap osiedla Bunscha Park idzie na całego :)

Obrazek

Niestety nie udało mi się podejść bliżej, żeby zrobić lepsze zdjęcia, więc jak na razie tylko takie. Ale i tak widać, że robota idzie na całego i chyba można się spodziewać, że w najbliższych tygodniach zaczną już powstawać kondygnacje naziemne, a wtedy to już pójdzie szybko :)

Obrazek

Cieszy, bo jednak budowa po sąsiedzku, a raczej na samym osiedlu, to jednak jest trochę uciążliwa sprawa. Swoją drogą, to ciekawe, co powstanie na tyłach naszego osiedla. Ktoś się może orientuje jak to ma wyglądać, albo na przykład kto jest właścicielem tych działek.


ancyk
Posty: 3
Rejestracja: 26 paź 2017, 18:36

Re: Budowa III etapu osiedla Buscha Park w Krakowie - zdjęcia / relacja

Postautor: ancyk » 26 paź 2017, 18:47

Po prawej stronie (od Zielonej Polany) bloki, chociaż deweloper stara się wykupić działki. Po lewej (jak wylot na obwodnicę) zabudowa mieszkaniowa dewelopera z Bunscha z lokalem usługowym (market, spożywczy) na dolnej kondygnacji, ale nie tak duża jak pierwsze 3 etapy. Podobno naprzeciwko (jak osiedle Europejskie) maja być jakieś pasaże handlowo-uslugowe. A tył 3 etapu wychodzi na zabudowę jednorodzinna- tu zmian nie ma.

Tomsoooo
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2017, 14:43

Re: Budowa III etapu osiedla Buscha Park w Krakowie - zdjęcia / relacja

Postautor: Tomsoooo » 03 lis 2017, 14:46

Czy znalazły by się jakieś zdjęcia 3 etapu?
Niecierpliwi przyszli właściciele już nie mogą się doczekać :)



Wróć do „Bunscha Park Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości