Mała architektura (kosze / ławki) na osiedlu Bunscha Park w Krakowie

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji Osiedle Bunscha Park w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem oraz dzielenia się opiniami i spostrzeżeniami na jego temat.
andy
Posty: 65
Rejestracja: 25 paź 2016, 20:26

Mała architektura (kosze / ławki) na osiedlu Bunscha Park w Krakowie

Postautor: andy » 28 wrz 2017, 18:27

A tu znalazłem jeszcze kilka zdjęć, na których można zobaczyć, jak prezentuje się mała architektura na osiedlu Bunscha Park, czyli ławki, kosze na śmieci itp. Ciekawe jakie zdanie o tym mają inni sąsiedzi z bloku :)

Obrazek

Tu na przykład kosze na odpady segregowane, dobrze, że deweloper o tym pomyślał, bo teraz wszystko trzeba segregować, a koszty wywozu odpadów w Krakowie, zwłaszcza tych, które nie są segregowane. Choć zastanawiam się, czy nie byłoby lepiej, gdyby było to odrobinę schowane np. w jakieś sensownej wiacie :)

Obrazek

A tu jeszcze jedne kosze na segregowane odpady, te z kolei są zabudowane i dobrze, bo nie widać co dzieje się w środku, natomiast trzeba przyznać, że sporo tego. Widać, że ktoś tu miał silne nastawienie na ekologię. Co myślicie o takich ich umiejscowieniu na osiedlu?

Obrazek

I tu ławeczka dla mieszkańców na osiedlu, trzeba przyznać, że jest całkiem ładna i wygląda całkiem solidnie. Na plus tu na pewno to, że siedzi się na drewnie, a nie jak często się teraz robi, na metalowych rurkach :) Generalnie, uważam, że osiedle zostało pod tym kątem zaprojektowane całkiem ładnie, mam też kilka zdjęć zieleni na osiedlu Bunscha Park, mam nadzieję, że w przyszłości będzie równie zadbana, jak wkrótce po oddaniu nieruchomości mieszkańcom.

Wróć do „Bunscha Park Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość