Budowa I etapu Osiedla Bunscha Park - zdjęcia, relacje i opinie

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji Osiedle Bunscha Park w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem oraz dzielenia się opiniami i spostrzeżeniami na jego temat.
ziogibom
Posty: 12
Rejestracja: 26 sty 2017, 11:06

Re: Budowa I etapu Osiedla Bunscha Park - zdjęcia, relacje i opinie

Postautor: ziogibom » 03 lut 2017, 11:16

MelaC pisze: A widziałeś może co dzieje się na placu budowy II etap osiedla?

@MelaC Niestety nie zwróciłem uwagi, widziałem tylko że jakieś prace się zaczęły i wjazd na budowe poprowadzili obok biura sprzedaży.
Jak będę następnym razem, to postaram się przyjrzeć co robią w ramach 2 etapu.


andy
Posty: 65
Rejestracja: 25 paź 2016, 20:26

Re: Budowa I etapu Osiedla Bunscha Park - zdjęcia, relacje i opinie

Postautor: andy » 11 lut 2017, 22:24

Tym razem my wykorzystaliśmy słoneczny, zimowy dzień i wybraliśmy na spacer w okolicę, w której jest budowane osiedle Bunscha Park w Krakowie, a poniżej zdjęcia z dzisiejszej wyprawy :)

Obrazek

Tu już prawie wszystko gotowe, nie wiem jak Wam, ale mi bardzo podoba się ta zaokrąglona część budynku. Fakt, że okrągła ściana jest mniej ustawna, ale na tej i tak znajdują się głównie okna do podłogi / drzwi balkonowe, więc dużo szaf się tam raczej nie postawi. Jak widać powyżej, na ostatnim piętrze, jest już nawet zamontowana szklana barierka.

Obrazek

Chyba wszędzie też na elewacji położono już drewnopodobne panele i całkiem dobrze to wygląda. Mam nadzieję, że będzie się to dobrze trzymało na elewacji i będzie . na pogodę. Plus jest taki, że chyba da się to bez większego problemu wyczyścić :)

Obrazek

Tu widok od strony ulicy Bunscha - nawet jakieś drzewo udało się tu zachować. Przyzwoicie się to prezentuje, ciekawi mnie, jaki będzie końcowy efekt, ale na to jeszcze trzeba będzie zaczekać. W tle widać żuraw wykorzystywany przy budowie kolejnego etapu.

Obrazek

Zdjęcie od strony ulicy Bunscha. Ciekawą rzecz zauważyłem, to chyba nie tylko złudzenie na zdjęciu, że okna na parterze są wyższe, niż na wyższych kondygnacjach. Na pewno dodatkowa szyba dołożona jest nad drzwiami balkonowymi na tym poziomie.

Obrazek

Tu wnętrze dziedzińca, jeszcze jakieś rusztowanie tam jest, więc pewnie coś dorabiają, tężnia nadal stoi tam, gdzie stała. A jeśli to kogoś interesuje, to udało mi się zrobić także zdjęcia tego, jak budowany jest II etap osiedla Bunscha Park - tam praca wre, nawet w soboty :)

ziogibom
Posty: 12
Rejestracja: 26 sty 2017, 11:06

Re: Budowa I etapu Osiedla Bunscha Park - zdjęcia, relacje i opinie

Postautor: ziogibom » 06 mar 2017, 13:33

Dorzucam trochę nowych zdjęć.
W skrócie ogrodzenie zewnętrzne ogródków już stoi. Rozpoczęto zabezpieczanie obniżenia terenu ogródków względem drogi.
Brama wejściowa stoi i czeka na wykończenie. Zastanawia mnie jedna rzecz, w standardzie developerskiem tarasy na parterzy powinny być wykończone betonem architektonicznym w prefabrykacie, a na ten moment wygląda jakby przynajmniej w ogrodkach miałą być kostka brukowa.
Może ktoś wie coś na ten temat.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 14 mar 2017, 12:45 przez ziogibom, łącznie zmieniany 4 razy.


andy
Posty: 65
Rejestracja: 25 paź 2016, 20:26

Re: Budowa I etapu Osiedla Bunscha Park - zdjęcia, relacje i opinie

Postautor: andy » 07 mar 2017, 10:22

Coś się popsuło z tymi zdjęciami :(

ziogibom
Posty: 12
Rejestracja: 26 sty 2017, 11:06

Re: Budowa I etapu Osiedla Bunscha Park - zdjęcia, relacje i opinie

Postautor: ziogibom » 07 mar 2017, 13:44

andy pisze:Coś się popsuło z tymi zdjęciami :(

Dzięki za informację, teraz powinno działać.

MelaC
Posty: 15
Rejestracja: 29 paź 2016, 23:23

Re: Budowa I etapu Osiedla Bunscha Park - zdjęcia, relacje i opinie

Postautor: MelaC » 10 mar 2017, 0:34

Super zobaczyć, że nasze osiedle tak się zmienia, choć nadal nie wszystkie zdjęcia działają. Ale grunt, że coraz mniej rzeczy zostało im do zrobienia :) Ten płot wokół osiedla może mógłby być trochę lepsiejszy, no ale nie ma co narzekać, bo z tygodnia na tydzień i tak wszystko wygląda coraz lepiej. Ciekawe kiedy zaczną urządzać wewnętrzny ogród na dziedzińcu i jak to finalnie wyjdzie :)

andy
Posty: 65
Rejestracja: 25 paź 2016, 20:26

Re: Budowa I etapu Osiedla Bunscha Park - zdjęcia, relacje i opinie

Postautor: andy » 14 mar 2017, 12:40

ziogibom pisze:teraz powinno działać.

I prawie działa ;)

ziogibom
Posty: 12
Rejestracja: 26 sty 2017, 11:06

Re: Budowa I etapu Osiedla Bunscha Park - zdjęcia, relacje i opinie

Postautor: ziogibom » 26 mar 2017, 21:54

Zgadzam się, że biorąc pod uwagę zakmnięty rachunek powierniczy ryzyko jest dość małe.

Dorzucam trochę nowych zdjęć.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Udało się zajrzeć do środka i wnioski są takie, że praktycznie wszystko jest gotowe.
Na jednym ze zdjęć widać przygotowane ogrzewanie podłogowe do łazienek.


konji
Posty: 25
Rejestracja: 12 kwie 2016, 7:44

Re: Budowa I etapu Osiedla Bunscha Park - zdjęcia, relacje i opinie

Postautor: konji » 01 kwie 2017, 9:55

Witam sąsiadów :) oto kilka zdjęć z końca marca

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kamila
Posty: 5
Rejestracja: 09 kwie 2017, 20:06

Re: Budowa I etapu Osiedla Bunscha Park - zdjęcia, relacje i opinie

Postautor: Kamila » 09 kwie 2017, 20:09

Hej. Ma ktos zdjecia z wjazdu na parking? Troche mnie zaskoczylo ze jest on tak gleboko w osiedlu i prawie pod moim balkonem.
Dzieki,
Kamila



Wróć do „Bunscha Park Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości