Terminy odbiorów nowych mieszkań na Osiedlu Bunscha Park (etap I)

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji Osiedle Bunscha Park w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem oraz dzielenia się opiniami i spostrzeżeniami na jego temat.
ellacia
Posty: 4
Rejestracja: 13 kwie 2017, 14:52

Re: Terminy odbiorów nowych mieszkań na Osiedlu Bunscha Park (etap I)

Postautor: ellacia » 13 kwie 2017, 15:33

Cześć :)

Mężowi mówili, że koło połowy kwietnia, czy też w drugiej połowie kwietnia, będą dzwonić.

Dzwonili może juz do któregoś z obecnych tu przyszłych mieszkańców?

Niesamowicie się niecierpliwię :)
Płytki, parkiet - w dzień się nie zrobią, a już nie mogę się doczekać jak ruszymy z wykańczaniem :)

Pozdrawiam :)

PS. Jakby ktoś mógł polecić jakąś zaufaną, niezbyt drogą i rzetelną firmę zajmującą sie robieniem mebli na wymiar - poproszę o kontakt na PM.
Sama mogę za to polecić firmę od parkietów "artystycznych" - kto chce namiary, to też PM.


Kamila
Posty: 5
Rejestracja: 09 kwie 2017, 20:06

Re: Terminy odbiorów nowych mieszkań na Osiedlu Bunscha Park (etap I)

Postautor: Kamila » 14 kwie 2017, 11:41

Ja znam świetnego gościa od wykończeń i innych artystycznych rzeczy. To profil . Timberart Artur Guzik. Tylko ja pierwsza w kolejce!

konji
Posty: 25
Rejestracja: 12 kwie 2016, 7:44

Re: Terminy odbiorów nowych mieszkań na Osiedlu Bunscha Park (etap I)

Postautor: konji » 20 kwie 2017, 15:45

Sposób umawiania na odbiór to jakaś kpina. Wysłali grafik terminów - proszę sobie coś wybrać, odsyłam wiadomość - przykro mi ten termin zajęty może ten panu pasuje, niestety ale pracuję. Tak piłeczkę można odbijać w nieskończoność. Dzwonię do biura sprzedaży proszę o podanie wszystkich wolnych terminów i godzin to wtedy mając więcej opcji (nie jedną zaproponowaną) do któregoś się czasowo dostosuję zostałem poinformowany, że Pani która umawia na odbiory i zarządza grafikiem jest na odbiorze z klientem, a nikt poza nią nie ma nawet wglądu w terminarz :evil: krew zalewa.


kermit
Posty: 7
Rejestracja: 20 kwie 2017, 17:04

Re: Terminy odbiorów nowych mieszkań na Osiedlu Bunscha Park (etap I)

Postautor: kermit » 20 kwie 2017, 17:06

Zgadzam się, rezerwacje terminów to totalny absurd. A wystarczyło udostępnić formularz online z podglądem aktualnego stanu i nie byłoby problemów. A tak to odpisywanie raz dziennie i proponowanie dat z tyłka.

konji
Posty: 25
Rejestracja: 12 kwie 2016, 7:44

Re: Terminy odbiorów nowych mieszkań na Osiedlu Bunscha Park (etap I)

Postautor: konji » 20 kwie 2017, 18:12

Czyli to co pisali forumowicze wcześniej ,że będą dzwonili z biura i umawiali w kolejności podpisywania umów można włożyć między bajki skoro jedyną opcją jest umówienie się drogą elektroniczną.

Jeden mail dziennie to też jakaś porażka, powinien ktoś siedzieć cały dzień przy kompie i odpisywać na bieżąco.
-witam proszę ten termin.
-niestety jest zarezerwowany. to może ten?
-nie pasuje mi.
-to proszę oto dostępne terminy wraz z godzinami.
-o tu będę miał czas.
-ok zapisuję pana do zobaczenia.
Można? A tak będę grał w ping-ponga z Panią Weroniką bo taki SUPER system sobie przyjęli.

Mam ochotę pojechać do biura i im nawrzucać za takie podejście do klienta :evil:

iwona_
Posty: 5
Rejestracja: 20 kwie 2017, 22:41

Re: Terminy odbiorów nowych mieszkań na Osiedlu Bunscha Park (etap I)

Postautor: iwona_ » 20 kwie 2017, 22:59

Witam,

My dzis bylismy na odbiorze technicznym. Akurat co do terminow umawiania odbiorow nie mam zadnych zastrzezen, za pierwszym razem udalo nam sie ustalic pasujacy termin. Poza tym jest jeszcze sporo czasu i kazdy zdazy obejrzec, bo klucze do mieszkan zostana przekazane na poczatku czerwca.

Co do samych refleksji na temat mieszkania, to bardzo mile zaskoczenie, wyszlo lepiej niz to mogloby sie wydawac z planu. Jest jasne i przestronne.
Co do technicznych zastrzezen to najbardziej zaskoczylo nas,ze odplyw od kanalizacji w lazience zostal umieszczony w miejscu,w ktorym sa tez odplywy pralki, a odplyw do spluczki jest w polowie sciany, czyli trzeba ciagnac rure przez pol sciany, zeby podlaczyc toalete.Architekt mial tu bardzo bujna wyobraznie..
Zaskoczylo nas tez to, ze domofon jest umieszczony na centralnej scianie w salonie, zamiast w przedpokoju.

Jesli chodzi o mile zaskoczenie to w mieszkaniu jest stosunkowo cicho mimo ruchu na drodze i budowy obok, takze zastosowane materialy sa chyba rzeczywiscie wyciszajace.

konji
Posty: 25
Rejestracja: 12 kwie 2016, 7:44

Re: Terminy odbiorów nowych mieszkań na Osiedlu Bunscha Park (etap I)

Postautor: konji » 21 kwie 2017, 13:18

Emocje do kieszeni :oops: umówiłem się 8-)

kermit
Posty: 7
Rejestracja: 20 kwie 2017, 17:04

Re: Terminy odbiorów nowych mieszkań na Osiedlu Bunscha Park (etap I)

Postautor: kermit » 21 kwie 2017, 20:26

iwona_ pisze:Witam,

My dzis bylismy na odbiorze technicznym. Akurat co do terminow umawiania odbiorow nie mam zadnych zastrzezen, za pierwszym razem udalo nam sie ustalic pasujacy termin. Poza tym jest jeszcze sporo czasu i kazdy zdazy obejrzec, bo klucze do mieszkan zostana przekazane na poczatku czerwca.

Co do samych refleksji na temat mieszkania, to bardzo mile zaskoczenie, wyszlo lepiej niz to mogloby sie wydawac z planu. Jest jasne i przestronne.
Co do technicznych zastrzezen to najbardziej zaskoczylo nas,ze odplyw od kanalizacji w lazience zostal umieszczony w miejscu,w ktorym sa tez odplywy pralki, a odplyw do spluczki jest w polowie sciany, czyli trzeba ciagnac rure przez pol sciany, zeby podlaczyc toalete.Architekt mial tu bardzo bujna wyobraznie..
Zaskoczylo nas tez to, ze domofon jest umieszczony na centralnej scianie w salonie, zamiast w przedpokoju.

Jesli chodzi o mile zaskoczenie to w mieszkaniu jest stosunkowo cicho mimo ruchu na drodze i budowy obok, takze zastosowane materialy sa chyba rzeczywiscie wyciszajace.


Klucze dopiero w czerwcu? myślałem, że ogarną to w maju. Domofon w salonie brzmi absurdalnie, ale zobaczymy co tam wymyślili.


iwona_
Posty: 5
Rejestracja: 20 kwie 2017, 22:41

Re: Terminy odbiorów nowych mieszkań na Osiedlu Bunscha Park (etap I)

Postautor: iwona_ » 22 kwie 2017, 11:02

Tez myslelismy,ze w maju.Moze uda im sie wcześniej uzyskać pozwolenie na użytkowanie,to wtedy wcześniej dostaniemy klucze.

Kamila
Posty: 5
Rejestracja: 09 kwie 2017, 20:06

Re: Terminy odbiorów nowych mieszkań na Osiedlu Bunscha Park (etap I)

Postautor: Kamila » 22 kwie 2017, 11:53

Nam powiedzieli ze w polowie maja i ze termin odbioru zalezy od kolejności kupowania mieszkan. Ja podobno bylam w pierwszej 50tce. Nie wiem jak bylo u Was? W srode idziemy na odbior to zobaczymy co powiedza.



Wróć do „Bunscha Park Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości