Architekt wnętrz

Forum o tym, jak wykończyć nowe mieszkanie, jakie sprzęty do niego kupić, jakie materiały wykończeniowe zastosować, gdzie znaleźć dobrą ekipę wykończeniową w Krakowie i Małopolsce.
shimizu
Posty: 2
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:30

Architekt wnętrz

Postautor: shimizu » 13 cze 2020, 23:45

Czy polecicie jakiegoś projektanta wnętrz? Mam problem z jednym pokojem i chyba bez pomocy nic nie wymyśle


KarolKaras
Posty: 4
Rejestracja: 30 mar 2021, 15:25

Re: Architekt wnętrz

Postautor: KarolKaras » 14 kwie 2021, 13:43

Są na . grupy z architektami wnętrz i tam można się poradzić. Nie wiem jak to jest liczone kiedy projektuje się tylko jeden pokój, zakładam, że moze byc drożej na metrze niż przy projektowaniu całego mieszkania. Ja akurat nie szukałem bezpośrednio projektanta bo korzystałem z firmy wykończeniowej saniwell, która współpracuje z architektami wnętrz - tyle miałem łatwiej :mrgreen: :mrgreen: tak też można że sobie projekt mieszkania i wykończenie w jednej firmie zrobić tylko to raczej opcja do całego mieszkania a nie jednego pokoju. a tak to jest super dużo różnych grup na . można sobie poszukać ;) ;) ;)
Karol

Abella
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2021, 16:39

Re: Architekt wnętrz

Postautor: Abella » 29 kwie 2021, 16:41

Najlepsi w warszawie


BasiaLatosik
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2021, 18:58

Re: Architekt wnętrz

Postautor: BasiaLatosik » 30 mar 2022, 12:49

Gdzie znajdę dobrego architekta, który nie zedrze ze mnie kasy?

Trantor
Posty: 3
Rejestracja: 30 wrz 2023, 12:01

Re: Architekt wnętrz

Postautor: Trantor » 18 paź 2023, 18:35

Kiedyś korzystałem z pomocy tarna-ds.com - byłem bardzo zadowolony.



Wróć do „Wykończenie i urządzenie mieszkania - forum i opinie o ekipach, materiałach i sprzęcie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości