Kraków - firma wykończeniowa / jak znaleźć dobrą firmę wykończeniową w Krakowie

Forum o tym, jak wykończyć nowe mieszkanie, jakie sprzęty do niego kupić, jakie materiały wykończeniowe zastosować, gdzie znaleźć dobrą ekipę wykończeniową w Krakowie i Małopolsce.
platinium
Posty: 404
Rejestracja: 19 sty 2020, 11:26

Kraków - firma wykończeniowa / jak znaleźć dobrą firmę wykończeniową w Krakowie

Postautor: platinium » 10 paź 2020, 21:28

Hej,
Możecie polecić porządną firmę wykończeniową do zrobienia mieszkania w Krakowie? Stan deweloperski.
Jak macie jakieś kontakty/znajomości to chętnie przygarnę :)


Klitsch.K.O
Posty: 106
Rejestracja: 14 lip 2020, 17:49

Re: Kraków - firma wykończeniowa / jak znaleźć dobrą firmę wykończeniową w Krakowie

Postautor: Klitsch.K.O » 11 paź 2020, 10:16

Też chciałbym opcje pod klucz, ale w necie mało info na temat takich firm od samych klientów. Widziałbym to na zasadzie programu „Kupione i co dalej” na Domo+, czyli projektant + ekipa.

ragar
Posty: 441
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Kraków - firma wykończeniowa / jak znaleźć dobrą firmę wykończeniową w Krakowie

Postautor: ragar » 11 paź 2020, 13:13

Jeśli chodzi o to, gdzie znaleźć dobrą ekipę wykończeniową w Krakowie, to sprawa nie jest prosta i można się nieźle naciąć. Ja najpierw popytałbym znajomych, którzy wykończenie mieszkania mają już za sobą, żeby mi kogoś polecili, jeśli są zadowoleni. Zawsze to lepiej, że nie jest się anonimowym i można obejrzeć efekt.


platinium
Posty: 404
Rejestracja: 19 sty 2020, 11:26

Re: Kraków - firma wykończeniowa / jak znaleźć dobrą firmę wykończeniową w Krakowie

Postautor: platinium » 11 paź 2020, 18:17

Dzięki panowie,
Popytam znajomych. Mam też strategię pisania do ludzi którzy wystawiają ladne mieszkania na . (wynajem/sprzedaż) - pytam się kto im wykanczań.
Z firm pod klucz - tak jak mówicie, ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje a boję się wydawać zapewne kilkadziesiąt procent więcej nie mając gwarancji że będą profesjonalni.

ragar
Posty: 441
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Kraków - firma wykończeniowa / jak znaleźć dobrą firmę wykończeniową w Krakowie

Postautor: ragar » 11 paź 2020, 20:02

platinium pisze:Mam też strategię pisania do ludzi którzy wystawiają ladne mieszkania na . (wynajem/sprzedaż) - pytam się kto im wykanczań.

Świetny pomysł, jak będziesz miał wybranych fachowców, to daj znać czy taka strategia poszukiwania dobrej firmy remontowej okazała się skuteczna.

KarolKaras
Posty: 4
Rejestracja: 30 mar 2021, 15:25

Re: Kraków - firma wykończeniowa / jak znaleźć dobrą firmę wykończeniową w Krakowie

Postautor: KarolKaras » 01 kwie 2021, 9:23

platinium pisze:Hej,
Możecie polecić porządną firmę wykończeniową do zrobienia mieszkania w Krakowie? Stan deweloperski.
Jak macie jakieś kontakty/znajomości to chętnie przygarnę :)


Ja robiłem w saniwell, ale chciałem mieć wszystko zrobione i z meblami i sprzętami to do żeby było gotowe do wprowadzki. mogę śmiało polecić tylko to jest opcja super dla tych co chcą mieć zaprojektowane i tiptop wykończone mieszkanie. mi zależało na tym żeby się tym remontem nie zajmować, bo wcześniej zacząłem sobie przeliczać co i jak i ile czasu na to potrzebuje i straciłem ochotę to robić samemu. a tak to to miałem na gotowe z wszystkim tak jak w projekcie. jakby co to mogę więcej napisać :D :D
Karol

Anija
Posty: 9
Rejestracja: 24 lip 2021, 18:03

Re: Kraków - firma wykończeniowa / jak znaleźć dobrą firmę wykończeniową w Krakowie

Postautor: Anija » 18 sie 2021, 23:06

podpinam sie pod pytanie tez szukam :)



Wróć do „Wykończenie i urządzenie mieszkania - forum i opinie o ekipach, materiałach i sprzęcie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości