Czy deweloperzy udostepniają rzuty mieszkań w DXF / autocad?

Forum o tym, jak wykończyć nowe mieszkanie, jakie sprzęty do niego kupić, jakie materiały wykończeniowe zastosować, gdzie znaleźć dobrą ekipę wykończeniową w Krakowie i Małopolsce.
platinium
Posty: 404
Rejestracja: 19 sty 2020, 11:26

Czy deweloperzy udostepniają rzuty mieszkań w DXF / autocad?

Postautor: platinium » 19 paź 2020, 15:24

Cześć wszystkim,

Czy deweloperzy udostepniają rzuty mieszkania jedynie w PDF? Udało się komuś zdobyć plik DXF do zaimportowania w autocad?


iti
Posty: 1169
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Czy deweloperzy udostepniają rzuty mieszkań w DXF / autocad?

Postautor: iti » 20 paź 2020, 1:00

platinium pisze:Cześć wszystkim,

Czy deweloperzy udostepniają rzuty mieszkania jedynie w PDF? Udało się komuś zdobyć plik DXF do zaimportowania w autocad?

Nigdy się nie spotkałem, ale też nie pytałem, w sumie ciekawe pytanie.

pawelk
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2019, 13:27

Re: Czy deweloperzy udostepniają rzuty mieszkań w DXF / autocad?

Postautor: pawelk » 21 paź 2020, 13:41

ja od jednego dewelopera dostałem oprócz pliku pdf również plik .dwg ale w jakimś podglądzie online nie zawierał on więcej informacji niż to co było w pdf


fusion
Posty: 40
Rejestracja: 18 paź 2019, 10:53

Re: Czy deweloperzy udostepniają rzuty mieszkań w DXF / autocad?

Postautor: fusion » 22 paź 2020, 11:45

My kiedyś dostaliśmy po wielu wielu, bardzo wielu proszeniach, i to bardzo niechętnie. Mieszkanie było na poddaszu. Jak budowali ostatnie pięro widac bylo golym okiem ze wysokość mieszkania nie gra z rzutami i informacjami z karty sprzedaży. Do srodka nas nie wpuścili no bo budowa, brak okien, barierek.
Wtedy zaczęliśmy błagać wręcz o kolejne pliki. Wyszły takie krzaki, ze brak słów - wysokość skosu POLOWE NIZSZA niz w ofercie, przez mieszkanie przechodziły belki ktore wbijałyby sie np. w meble w kuchni. Wysokość mieszczania bez uzytku. Plus skosy i tylko karzeł móglby sie zmiesci. Beznadzieja. Zrezygnowaliśmy i współczuję jeśli ktoś kupił to mieszkanie bez wiedzy o tym :(
TO było ponad 2 lata temu. Mieszkanie przy ul. Stawowej, młody pan deweloper o znanym juz w Krakowie nazwisku.



Wróć do „Wykończenie i urządzenie mieszkania - forum i opinie o ekipach, materiałach i sprzęcie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość