Jak zamaskować metalowe listwy na schodach?

Forum o tym, jak wykończyć nowe mieszkanie, jakie sprzęty do niego kupić, jakie materiały wykończeniowe zastosować, gdzie znaleźć dobrą ekipę wykończeniową w Krakowie i Małopolsce.
Mcabes
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2021, 20:58

Jak zamaskować metalowe listwy na schodach?

Postautor: Mcabes » 05 sty 2021, 21:13

Cześć wszystkim,
zwracam się z prośbą o poradę, bo szczerze temat mnie trochę meczy i chyba sam za glupi jestem, żeby coś wymyślić..

Mialo być pięknie a wyszło jak wyszło. Znajomy kładł mi kafle na schodach i pech chciał, ze chyba dobrałem zle listwy. Tzn. one nie są zle, tylko krzywią się (wyginaja). One są z aluminium i bardzo chciałbym je czymś zakryć (zamalować chyba ciezko).

Każdy pomysł na wagę złota, z góry dziękuję za każdą odpowiedz.
Załączniki
PSX_20210105_211212.jpg
PSX_20210105_211212.jpg (158.03 KiB) Przejrzano 4329 razy


Master
Posty: 722
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Jak zamaskować metalowe listwy na schodach?

Postautor: Master » 05 sty 2021, 22:14

Mcabes pisze:Każdy pomysł na wagę złota, z góry dziękuję za każdą odpowiedz.

Szczerze mówiąc, nie wiedziałem, że to się jeszcze tak robi, jak jakiś czas temu fliziarz układał mi płytki, to w ogóle nie używał takich listew, tylko docinał płytki pod kątem 45 stopni i łączył na styk. Tylko nie wiem czy to się sprawdza na schodach, gdzie łatwiej jest o jakieś uszkodzenie, niż na rogu ściany, ale chyba powinno się dać. Albo wysuwa się trochę płytkę na powierzchni schodu, a płytkę na pionowej powierzchni wsuwa się pod nią... Z tym nie wiem czy cokolwiek sensownego jesteś w stanie zrobić...

Mcabes
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2021, 20:58

Re: Jak zamaskować metalowe listwy na schodach?

Postautor: Mcabes » 12 sty 2021, 12:40

Schody są dosyć strome i listwa dobrze spełnia swoje zadanie - dodaje przyczepności. Jednak wizualnie trochę to wszystko psuje :(



Wróć do „Wykończenie i urządzenie mieszkania - forum i opinie o ekipach, materiałach i sprzęcie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości