Czy warto usunąc z mojego mieszaknia garderobe?

Forum o tym, jak wykończyć nowe mieszkanie, jakie sprzęty do niego kupić, jakie materiały wykończeniowe zastosować, gdzie znaleźć dobrą ekipę wykończeniową w Krakowie i Małopolsce.
mati123307
Posty: 2
Rejestracja: 24 lip 2021, 12:28

Czy warto usunąc z mojego mieszaknia garderobe?

Postautor: mati123307 » 24 lip 2021, 12:35

Witam , jestem w trakcie kupna pierwszego mieszkania. Na myśl przyszło mi usunięcie garderoby.Mógłbym przez to powiększyć sobie o 0.5m łazienke
a w automatycznie powiększonym korytarzu zrobiłbym szafy przesuwne. Co powiecie na taką zmiane? W sumie garderoba też nie jest złym pomieszczeniem ale fajnie gdybym miał też wiekszą łaźienke.Mógłbym wtedy zamontować większy prysznic.
Blok jest na etapie budowy więc ściany działowe mogę sobie jeszcze pozmieniać

Obrazek


luc
Posty: 657
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Czy warto usunąc z mojego mieszaknia garderobe?

Postautor: luc » 25 lip 2021, 0:38

mati123307 pisze:Witam , jestem w trakcie kupna pierwszego mieszkania. Na myśl przyszło mi usunięcie garderoby.Mógłbym przez to powiększyć sobie o 0.5m łazienke
a w automatycznie powiększonym korytarzu zrobiłbym szafy przesuwne. Co powiecie na taką zmiane? W sumie garderoba też nie jest złym pomieszczeniem ale fajnie gdybym miał też wiekszą łaźienke.Mógłbym wtedy zamontować większy prysznic.
Blok jest na etapie budowy więc ściany działowe mogę sobie jeszcze pozmieniać

Miejsca do przechowywania na pewno nigdy dosyć w mieszkaniu, pytanie jeszcze czy zamierzasz kupić piwnicę, i czy jeśli nie będziesz miał garderoby, to znajdziesz też miejsca na szafy w innych pomieszczeniach? Ale to Twoje mieszkanie, więc rób tak, żeby było dla Ciebie praktycznie.

Choć też na Twoim miejscu nie pozbywałbym się wanny kosztem prysznica. Swoją drogą, to ta garderoba dosyć duża, pewnie wystarczyłaby na sensowny schowek jej połowa. A co do łazienki, to rozważ przeniesienie pralki właśnie do tego pomieszczenia (przydałaby się w nim też wentylacja), wtedy zwalnia Ci się trochę miejsca w łazience. Może właśnie pod prysznic albo dodatkową szafę.

Podobnie rozważyłbym też przeniesienie umywalki na ścianę obok toalety, też zyskujesz sporo miejsca, na tej ścianie górnej. No i jeszcze możesz podzielić garderobę z zrobić tam osobną toaletę. W sumie, to sporo jest tam możliwości :)

Bartab
Posty: 242
Rejestracja: 04 sty 2021, 13:54

Re: Czy warto usunąc z mojego mieszaknia garderobe?

Postautor: Bartab » 29 lip 2021, 13:13

mati123307 pisze:Witam , jestem w trakcie kupna pierwszego mieszkania. Na myśl przyszło mi usunięcie garderoby.Mógłbym przez to powiększyć sobie o 0.5m łazienke
a w automatycznie powiększonym korytarzu zrobiłbym szafy przesuwne. Co powiecie na taką zmiane? W sumie garderoba też nie jest złym pomieszczeniem ale fajnie gdybym miał też wiekszą łaźienke.Mógłbym wtedy zamontować większy prysznic.
Blok jest na etapie budowy więc ściany działowe mogę sobie jeszcze pozmieniać

230k za 60 metrów? To chyba raczej nie w Krakowie ani w Warszawie? :D


mati123307
Posty: 2
Rejestracja: 24 lip 2021, 12:28

Re: Czy warto usunąc z mojego mieszaknia garderobe?

Postautor: mati123307 » 31 lip 2021, 11:38

Bartab pisze:
mati123307 pisze:Witam , jestem w trakcie kupna pierwszego mieszkania. Na myśl przyszło mi usunięcie garderoby.Mógłbym przez to powiększyć sobie o 0.5m łazienke
a w automatycznie powiększonym korytarzu zrobiłbym szafy przesuwne. Co powiecie na taką zmiane? W sumie garderoba też nie jest złym pomieszczeniem ale fajnie gdybym miał też wiekszą łaźienke.Mógłbym wtedy zamontować większy prysznic.
Blok jest na etapie budowy więc ściany działowe mogę sobie jeszcze pozmieniać

230k za 60 metrów? To chyba raczej nie w Krakowie ani w Warszawie? :D

oczywiście że nie :D



Wróć do „Wykończenie i urządzenie mieszkania - forum i opinie o ekipach, materiałach i sprzęcie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości