Polecane firmy od podłóg drewnianych i tarasów - Kraków

Forum o tym, jak wykończyć nowe mieszkanie, jakie sprzęty do niego kupić, jakie materiały wykończeniowe zastosować, gdzie znaleźć dobrą ekipę wykończeniową w Krakowie i Małopolsce.
aniazieba74
Posty: 15
Rejestracja: 08 mar 2017, 13:08

Polecane firmy od podłóg drewnianych i tarasów - Kraków

Postautor: aniazieba74 » 12 kwie 2017, 10:40

Witam

Chciałabym trochę rozszerzyć to forum o wątek związany z podłogami i tarasami. W najbliższej przyszłości będę musiała wybrać jakiegoś producenta a zależy mi na sprawdzonym i pewnym. Prosiłabym o jakieś namiary na rzetelne firmy oraz komentarze i opinie


GokuSajan
Posty: 14
Rejestracja: 06 kwie 2017, 16:59

Re: Polecane firmy od podłóg drewnianych i tarasów - Kraków

Postautor: GokuSajan » 18 kwie 2017, 11:19

Nie mam wielkiego doświadczenia na tym polu jednak znam firmę Roble podłogi schody tarasy i mogę śmiało polecić. Oferują darmową wycenę i wstępny projekt. Bardzo dobra obsługa, mi robili ok 70 m2 podłóg drewnianych oraz schody. Cenowo też ok

Jaskolka90
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2017, 12:59

Re: Polecane firmy od podłóg drewnianych i tarasów - Kraków

Postautor: Jaskolka90 » 31 maja 2017, 13:03

nie oceniłaś dokładnie o jakie tarasy Ci chodzi. Domyślam się że chodzi o drewniane tarasy lub wyłożenie tarasu płytkami, ale wydaje mi się że odbierając mieszkanie masz już balkon/taras wykończony :?:



Wróć do „Wykończenie i urządzenie mieszkania - forum i opinie o ekipach, materiałach i sprzęcie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości