Panele winylowe / czy warto położyc na podłogę / opinie o panelach winylowych

Forum o tym, jak wykończyć nowe mieszkanie, jakie sprzęty do niego kupić, jakie materiały wykończeniowe zastosować, gdzie znaleźć dobrą ekipę wykończeniową w Krakowie i Małopolsce.
martitaklub
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2023, 13:35

Re: Panele winylowe / czy warto położyc na podłogę / opinie o panelach winylowych

Postautor: martitaklub » 30 maja 2023, 13:41

Jeśli panele są z sieciówek to może być problem. Zamiast paneli na zamek można też położyc klejone, które posłużą na lata . Polecam marki Gerflor lub Tarkett. Jeśli ktoś nie wierzy w wersję mieszkaniową , to lepiej dopłacic i wiąść półkomercyjną . Ja mam panele nawet w łazience na ścianach. Jak ktoś ma pytania chętnie odpowiem . pozdrawiam.


neo
Posty: 444
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Panele winylowe / czy warto położyc na podłogę / opinie o panelach winylowych

Postautor: neo » 26 lis 2023, 10:01

No właśnie jeśli chodzi o opinie o panelach winylowych to zgadzam się tu z przedmówcą. Przecież to jest chodzenie po plastiku cały czas mam wątpliwości czy jest to najzdrowsze tworzywo i czy Chciałbym żeby moje dzieci miały z tym non stop kontakt. A jak się wam tego używa? Naprawdę panele winylowe są aż tyle tańsze od tradycyjnej podłogi?



Wróć do „Wykończenie i urządzenie mieszkania - forum i opinie o ekipach, materiałach i sprzęcie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości